Әкімдіктің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 42 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 88 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 8415 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 01.04.2020 № 41 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әулиекөл аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 42 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (2015 жылғы 9 сәуірде "Әулиекөл" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5448 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында реттік нөмірі 1-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
1. Әулиекөл ауылы
Шақшақ Жәнібек батыр көшесіндегі "Төлеңгіт" базарына қарама - қарсы стенд
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Әулиекөл аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
Алтынсарин көшесіндегі "Радуга" дүкенінің жанындағы стенд
"Шақшақ Жәнібек батыр атындағы көшесіндегі "Нұр Отан" партиясының аудандық филиалы кеңсесінің жанындағы стенд.
";
көрсетілген қаулының қосымшасында орыс тіліндегі реттік нөмірі 2-жолы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасында реттік нөмірі 8-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
8. Новоселов ауылдық округі
Новоселов ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Новоселов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
Аққұдық ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Аққұдық негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
Соснов ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Соснов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
";
көрсетілген қаулының қосымшасында реттік нөмірі 13-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"

О внесении изменений в постановление акимата от 27 февраля 2015 года № 42 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 6 мая 2019 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2019 года № 8415. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 1 апреля 2020 года № 41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 01.04.2020 № 41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Аулиекольской районной избирательной комиссией (по согласованию) внести в постановление акимата Аулиекольского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" от 27 февраля 2015 года № 42 (опубликовано 9 апреля 2015 года в газете "Әулиекөл", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5448) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению строку, порядковый номер 1 изложить в новой редакции:
"
1. село Аулиеколь
стенд напротив рынка "Толенгит" по улице имени Шақшақ Жәнібек батыра
стенд у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аулиекольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
стенд по улице Алтынсарина возле магазина "Радуга"
стенд у офиса районного филиала партии "Нур Отан" по улице имени Шақшақ Жәнібек батыра
";
в приложении к указанному постановлению строку, порядковый номер 2 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке оставить без изменения:
"
2. Аманкарагайский сельский округ
село Аманкарагай
стенд в районе магазина "Березка"
стенд у здания Аманкарагайской врачебной амбулатории
стенд у здания центра досуга "Тамаша"
село Лесное
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Семиозерное учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области
";
в приложении к указанному постановлению строку, порядковый номер 8 изложить в новой редакции:
"
8. Новоселовский сельский округ
село Новоселовка
стенд у здания государственного учреждения "Новоселовская средняя школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Аккудук
стенд у здания государственного учреждения "Аккудукская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Сосновка
стенд у здания государственного учреждения "Сосновская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
";
в приложении к указанному постановлению строку, порядковый номер 13 изложить в новой редакции:
"

13. Қосағал ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Терсек бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
".
2. "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

13. село Косагал
стенд у здания государственного учреждения "Терсекская начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аулиекольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.