Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 маусымдағы № 316 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 шілдеде № 8568 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8202 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 419147,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52394,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 268,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 366485,0 мың теңге;
2) шығындар – 422515,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3368,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3368,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-2. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық және облыстық бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 1-3, 1-4-тармақтарымен толықтырылсын:
"1-3. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
1-4. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 258 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 июня 2019 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июля 2019 года № 8568. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 258, (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8202) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 419147,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52394,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 268,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 366485,0 тысяч тенге;
2) затраты – 422515,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3368,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3368,3 тысячи тенге.";
пункт 1-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1-2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского и областного бюджетов на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесiгi".";
дополнить указанное решение пунктами 1-3, 1-4 следующего содержания:
"1-3. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
1-4. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

"3. Құсмұрын кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –145427,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22297,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 122700,0 мың теңге;
2) шығындар –151860,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6433,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6433,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-2, 3-3-тармақтарымен толықтырылсын:
"3-2. 2019 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
3-3. 2019 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Аманқарағай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84379,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –68,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –53843,0 мың теңге;
2) шығындар – 93666,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9287,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9287,1 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1, 5-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"5-1. 2019 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
5-2. 2019 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 145427,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22297,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 430,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 122700,0 тысяч тенге;
2) затраты – 151860,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6433,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6433,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-2, 3-3 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
3-3. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 84379,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 68,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53843,0 тысячи тенге;
2) затраты – 93666,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9287,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9287,1 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 5-1, 5-2 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
5-2. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. Диев ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16568,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5651, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 78,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10839,0 мың теңге;
2) шығындар – 17854,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1286,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1286,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-1, 7-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"7-1. 2019 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
7-2. 2019 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Новонежин ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37517,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11207,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26250,0 мың теңге;
2) шығындар – 42348,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4831,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4831,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-1, 9-2-тармақтарымен толықтырылсын:

"7. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 16568,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5651,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 78,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10839,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17854,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1286,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1286,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 7-1, 7-2 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
7-2. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 37517,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –11207,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 60,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26250,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42348,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4831,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4831,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 9-1, 9-2 следующего содержания:

"9-1. 2019 жылға арналған Новонежин ауылдық округінің бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
9-2. 2019 жылға арналған Новонежин ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";

9-1. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
9-2. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";