Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 245 "Денисов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 81 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 8807 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 245 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8201 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 393 214,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 733 231,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 118,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4 041,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 635 824,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 467 564,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15 930,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 34 635,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 18 705,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 90 279,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90 279,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) КП-DS-1 Денисовка - Зааятское аудандық манызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 245 "О бюджете Денисовского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 29 ноября 2019 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2019 года № 8807. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 245 (опубликовано от 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8201) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 393 214,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 733 231,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 118,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 041,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3 635 824,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4 467 564,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 930,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 635,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 705,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 90 279,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90 279,9 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) средний ремонт автомобильной дороги районного значения KP-DS-1 Денисовка – Зааятское.";
приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

2670,0
"Приречен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1877,0
"Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
468,7
"Аршалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1194,0
"Әйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2977,5
"Заәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
600,0
"Денисов ауданының Комаров ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1025,0
"Қырым ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100,0
"Красноармейск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2268,0
"Покров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1425,0
"Свердлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3200,0
"Денисов ауданының Глебовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1900,0
"Перелески ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
372,0

2670,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
1877,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа"
468,7
Государственное учреждение "Аппарат акима Аршалинского сельского округа"
1194,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Аятского сельского округа"
2977,5
Государственное учреждение "Аппарат акима Зааятского сельского округа"
600,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Комаровка Денисовского района"
1025,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Крымского сельского округа"
100,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
2268,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Покровского сельского округа"
1425,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Свердловского сельского округа"
3200,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Глебовка Денисовского района"
1900,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Перелески"
372,0