Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 207 "Жангелдин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 222 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 8306 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 207 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8199 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3774653,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 189999,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3582904,9 мың теңге;
2) шығындар – 3867669,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8401,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 11362,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2961,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 207 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 19 марта 2019 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 марта 2019 года № 8306. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 207 (опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8199) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3774653,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 189999,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 950,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 800,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3582904,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3867669,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8401,0 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 11362,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2961,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -101416,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101416,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 19 наурыздағы
№ 222 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 207 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2019 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – -101416,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101416,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению маслихата
от 19 марта 2019 года № 222
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 декабря 2018 года № 207
Районный бюджет Джангельдинского района на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ