Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 211 "Жангелдин ауданы Торғай ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 шілдедегі № 243 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 шілдеде № 8587 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданы Торғай ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 211 шешіміне (2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жаряланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8208 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданы Торғай ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін :
1) кірістер – 78318,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 70518,0 мың теңге;
2) шығындар – 82194,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 211 "О бюджете села Торгай Джангельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 9 июля 2019 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 июля 2019 года № 8587. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Торгай Джангельдинского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 211 (опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8208) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Торгай Джангельдинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 78318,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 7800,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 70518,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82194,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3876,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3876,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 9 шілдедегі
№ 243 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 211 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданы Торғай ауылының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – -3876,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3876,4 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению маслихата
от 9 июля 2019 года № 243
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2018 года № 211
Бюджет села Торгай Джангельдинского района на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ