Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 207 "Жангелдин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 256 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қыркүйекте № 8647 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабының 4–тармағына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 207 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8199 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 015 916,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 189 999,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 824 167,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 119 731,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 401,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 11 362,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 961,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112 216,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112 216,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Оспанов
Жангелдин аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Т. Ахметов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 207 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 6 сентября 2019 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 сентября 2019 года № 8647. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 пункта 4 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2019–2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 207 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8199) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 015 916,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 189 999,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 950,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 800,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 824 167,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 119 731,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 401,0 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 11 362,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 961,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112 216,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 216,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Оспанов
Исполняющий обязанности секретаря
Джангельдинского районного маслихата
Т. Ахметов
Приложение
к решению маслихата