Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 221 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 300 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 8383 болып тіркелді

О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 221 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества города Житикары Житикаринского района Костанайской области"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 25 апреля 2019 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 апреля 2019 года № 8383

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 221 шешіміне (2014 жылғы 19 маусымда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4801 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:

В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества города Житикары Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 221 (опубликовано 19 июня 2014 года в газете "Житикаринские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4801) следующие изменения: