Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 328 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 тамызда № 8622 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8204 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6386869,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2225438 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38761 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17962 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 4104708,6 мың теңге;
2) шығындар – 6467867,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 43560 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47348 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37437,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37437,6 мың теңге.";
8-тармақтың 8), 9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"8) 18994 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
9) 155790 мың теңге – мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi төлеуге;";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 48161 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға;
2) 50265 мың теңге – мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi төлеуге.";
9-тармақтың 2), 9), 18) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 3135,4 мың теңге – 1 сыныпқа электрондық кезекті енгізуге;";
"9) 30412,9 мың теңге – 120 орынға арналған Жітіқара ауданы "Теремок" бөбекжай-бақшасының мемлекеттік-жекешелік әріптестік шеңберінде білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру үшін;";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 254 "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 9 августа 2019 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 августа 2019 года № 8622. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 254 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8204) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6386869,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2225438 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38761 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17962 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4104708,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6467867,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -43560 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47348 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37437,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37437,6 тысяч тенге.";
в пункте 8 подпункты 8), 9) изложить в новой редакции:
"8) 18994 тысячи тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
9) 155790 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
1) 48161 тысяча тенге – на развитие рынка труда;
2) 50265 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи.";
в пункте 9 подпункты 2), 9), 18) изложить в новой редакции:
"2) 3135,4 тысяч тенге – на внедрение электронной очереди в 1 класс;";
"9) 30412,9 тысяч тенге – для реализации государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в рамках государственного-частного партнерства Житикаринского района ясли-сада "Теремок" на 120 мест;";

18) 226369,2 мың теңге – жасанды құрылыстарды жөндеумен КР-JT-3 "Тоқтаров ауылына кіреберіс", 0-22 километр аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге;";
9-тармақ мынадай мазмұндағы 19), 20) тармақшалармен толықтырылсын:
"19) 22482 мың теңге – мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек бойынша төлемдерді қоса қаржыландыруға;
20) 6000 мың теңге – Жітіқара ауданы Чайковский ауылының сумен жабдықтау желілерін салуға.";

"18) 226369,2 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KP-JТ-3 "Подъезд к селу Тохтарово", 0-22 километр, с ремонтом искусственных сооружений;";
пункт 9 дополнить подпунктами 19), 20) следующего содержания:
"19) 22482 тысячи тенге – на софинансирование выплат по государственной адресной социальной помощи;
20) 6000 тысяч тенге - на строительство сетей водоснабжения села Чайковское Житикаринского района.";