Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 342 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қарашада № 8747 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8204 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 6-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6408526,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2269372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37927 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19862 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 4081365,2 мың теңге;
2) шығындар – 6489523,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -47348 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47348 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33649,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33649,6 мың теңге.";
"6. 2019 жылға арналған Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 60425,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақтың 7), 10) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"7) 36999 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға;";
"10) 6703 мың теңге – халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;";
9-тармақтың 18), 20) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"18) 204000 мың теңге – жасанды құрылыстарды жөндеумен КР-JT-3 "Тоқтаров ауылына кіреберіс", 0-22 километр аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге;";
"20) 11707,8 мың теңге – Жітіқара ауданы Чайковский ауылының сумен жабдықтау желілерін салуға.";

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 254 "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12 ноября 2019 года № 342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 ноября 2019 года № 8747. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 254 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8204) следующие изменения:
пункты 1, 6 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6408526,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2269372 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 37927 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19862 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4081365,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6489523,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -47348 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47348 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33649,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33649,6 тысяч тенге.";
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2019 год в сумме 60425,2 тысяч тенге.";
в пункте 8 подпункты 7), 10) изложить в новой редакции:
"7) 36999 тысяч тенге – на развитие рынка труда;";
"10) 6703 тысячи тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;";
в пункте 9 подпункты 18), 20) изложить в новой редакции:
"18) 204000 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KP-JТ-3 "Подъезд к селу Тохтарово", 0-22 километр, с ремонтом искусственных сооружений;";
"20) 11707,8 тысяч тенге - на строительство сетей водоснабжения села Чайковское Житикаринского района.";