Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 "Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2019 жылғы 15 тамыздағы № 268 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 тамызда № 8630 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты аудандық мәслихатының "Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8205 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 081 830,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 754 820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 696,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 30 896,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 289 418,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 106 563,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 405,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 937,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 532,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 325,7 мың теңге,
оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 17 325,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48 463,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 463,4 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 212 "О районном бюджете Камыстинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15 августа 2019 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 августа 2019 года № 8630. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Камыстинского районного маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 212 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8205) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 081 830,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 754 820,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 696,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30 896,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 289 418,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4 106 563,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 405,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 937,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 532,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 325,7 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 17 325,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48 463,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 463,4 тысячи тенге.";

12797,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12797,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
8146,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8146,8
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8146,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30456,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30456,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30456,9
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24176,9
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6280,0
12
Көлiк және коммуникация
1017070,7
1
Автомобиль көлiгi
1017070,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3349,8
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3349,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1013720,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29700,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
984020,9
13
Басқалар
20541,7
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9286,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9286,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9286,0
9
Басқалар
11255,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
11255,7
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3073,3
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6642,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

12797,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12797,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
8146,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
8146,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8146,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30456,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30456,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30456,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
24176,9
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6280,0
12
Транспорт и коммуникации
1017070,7
1
Автомобильный транспорт
1017070,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3349,8
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3349,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1013720,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29700,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
984020,9
13
Прочие
20541,7
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9286,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9286,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9286,0
9
Прочие
11255,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
11255,7
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3073,3
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6642,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

7015,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7015,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17777,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11249,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6528,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
89044,0
1
Ауыл шаруашылығы
69394,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18180,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18180,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
51214,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13409,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1434,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35809,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
562,0
6
Жер қатынастары
11132,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11132,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11132,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
8518,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8518,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8518,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10204,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10204,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10204,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10204,0
12
Көлiк және коммуникация
139081,0
1
Автомобиль көлiгi
139081,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3822,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

7015,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7015,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17777,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11249,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6528,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
89044,0
1
Сельское хозяйство
69394,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18180,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18180,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
51214,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13409,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1434,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35809,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
562,0
6
Земельные отношения
11132,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11132,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11132,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
8518,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
8518,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8518,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10204,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10204,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10204,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10204,0
12
Транспорт и коммуникации
139081,0
1
Автомобильный транспорт
139081,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3822,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах