Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы Арқа ауылы әкімінің 2019 жылғы 9 қазандағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 8696 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Қамысты ауданы Арқа ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қамысты ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне инженерлік сумен жабдықтау желілерін жүргізу мен пайдалану мақсатында Қамысты ауданы Арқа ауылының аумағында орналасқан, жалпы алаңы 0,4486 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің Арқа ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Т. Досмухамбетов

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима села Арка Камыстинского района Костанайской области от 9 октября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 октября 2019 года № 8696
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким села Арка Камыстинского района РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Камыстинского района" публичный сервитут на земельный участок общей площадью 0,4486 гектар, расположенный на территории села Арка Камыстинского района в целях прокладки и эксплуатации инженерных сетей водоснабжения.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Арка акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Т. Досмухамбетов