Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 328 "Қарабалық ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 359 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 8287 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 104, 106-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарабалық ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 328 шешіміне (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8217 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 685 568,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 939 988,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 655,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25 840,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 706 085,4 мың теңге;
2) шығындар – 4 696 556,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 36 238,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 68 175,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 31 937,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 47 226,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47 226,2 мың теңге.";
4-1-тармағы келесі мазмұнымен толықтырылсын:
"4-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 140,6 мың теңге сомасында қайтаруы қарастырылғаны ескерілсін:
оның ішінде, республикалық бюджеттен бөлінген 139,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 1,6 мың теңге сомасында бөлінген трансферттерді қайтару.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі мазмұндағы 9), 10), 11), 12), 13) 14) тармақшаларымен толықтырылсын:
"9) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласында аутсорсингіне;
10) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз етуіне;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 328 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 4 марта 2019 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2019 года № 8287. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 328 (опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8217) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 685 568,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 939 988,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 655,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 840,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 706 085,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4 696 556,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 238,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 175,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 937,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 47 226,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 226,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен возврат целевых трансфертов из бюджета района в сумме 140,6 тысяч тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 139,0 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 1,6 тысяча тенге.";
пункт 8 указанного решения дополнить подпунктами 9), 10), 11), 12), 13), 14) следующего содержания:
"9) на аутсорсинг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
10) для обеспечения физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками;

11) аймақтық материалдардың негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу – әдістемелік құралды жариялау үшін және "Алтын адам" кіші жобаны және "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру шеңберінде оларды мектептерге енгізуге;
12) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
13) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
14) қызметтік автокөлікті сатып алуына.";

11) для издания учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жанғыру";
12) на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;
13) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
14) на приобретение служебного автотранспорта.";