Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 328 "Қарабалық ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2019 жылғы 3 маусымдағы № 406 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 маусымда № 8521 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 328 шешіміне (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8217 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5397723,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 939531,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14112,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25840,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4418240,7 мың теңге;
2) шығындар – 5423711,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 36238,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 68175,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 31937,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 328 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 3 июня 2019 года № 406. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2019 года № 8521. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 328 (опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8217) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5397723,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 939531,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 14112,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25840,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4418240,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5423711,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36238,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68175,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31937,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62226,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62226,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 3 маусымдағы
№ 406 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 328 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2019 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -62226,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62226,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 3 июня 2019 года № 406
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2018 года № 328
Районный бюджет Карабалыкского района на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы