Қарабалық ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 455 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 8887 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 554 042,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 183 961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 548,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9 087,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 344 446,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 511 862,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 210 265,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 246 747,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 36 482,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 836,8 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 81 836,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 249 922,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 922,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 554 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемдері 2 125 652,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері белгіленсін:
1) 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 384 506,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қарабалық кенті - 191 087,0 мың теңге;
Лесное ауылы - 9 570,0 мың теңге;
Победа ауылы - 18 075,0 мың теңге;
Белоглин ауылдық округі - 12 327,0 мың теңге;
Бозкөл ауылдық округі - 14 824,0 мың теңге;
Бөрлі ауылдық округі - 15 689,0 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 13 439,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округі - 17 284,0 мың теңге;
Новотроицк ауылдық округі - 23 805,0 мың теңге;
Смирнов ауылдық округі - 17 554,0 мың теңге;

О районном бюджете Карабалыкского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31 декабря 2019 года № 455. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2020 года № 8887. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 554 042,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 183 961,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 16 548,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9087,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 344 446,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 511 862,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 210 265,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 246 747,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 482,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 836,8 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 81 836,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 249 922,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 249 922,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 554 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 2 125 652,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка, села, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, села, сельских округов на 2020 год в сумме 384 506,0 тысяч тенге, в том числе:
поселка Карабалык – 191 087,0 тысяч тенге;
села Лесное – 9 570,0 тысяч тенге;
села Победа – 18 075,0 тысяч тенге;
Белоглинского сельского округа – 12 327,0 тысяч тенге;
Боскольского сельского округа – 14 824,0 тысячи тенге;
Бурлинского сельского округа – 15 689,0 тысяч тенге;
Кособинского сельского округа – 13 439,0 тысяч тенге;
Михайловского сельского округа – 17 284,0 тысячи тенге;
Новотроицкого сельского округа- 23 805,0 тысяч тенге;
Смирновского сельского округа – 17 554,0 тысячи тенге;

Станционный ауылдық округі - 12 276,0 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі - 9 911,0 мың теңге;
Тоғызақ ауылдық округі – 28 665,0 мың теңге;
2) 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 370 078,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қарабалық кенті - 192 272,0 мың теңге;
Лесное ауылы - 8 995,0 мың теңге;
Победа ауылы – 12 759,0 мың теңге;
Белоглин ауылдық округі - 12 787,0 мың теңге;
Бозкөл ауылдық округі - 15 426,0 мың теңге;
Бөрлі ауылдық округі - 15 442,0 мың теңге;
Қособа ауылдық округі -15 383,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округі - 11 272,0 мың теңге;
Новотроицк ауылдық округі - 18 447,0 мың теңге;
Смирнов ауылдық округі - 16 334,0 мың теңге;
Станционный ауылдық округі - 11 186,0 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі - 9 329,0 мың теңге;
Тоғызақ ауылдық округі – 30 446,0 мың теңге;
3) 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 375 989,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қарабалық кенті - 192 880,0 мың теңге;
Лесное ауылы - 9 047,0 мың теңге;
Победа ауылы – 12 820,0 мың теңге;
Белоглин ауылдық округі - 12 800,0 мың теңге;
Бозкөл ауылдық округі - 15 471,0 мың теңге;
Бөрлі ауылдық округі - 15 471,0 мың теңге;
Қособа ауылдық округі -20 287,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округі - 11 472,0 мың теңге;
Новотроицк ауылдық округі - 18 579,0 мың теңге;
Смирнов ауылдық округі - 16 153,0 мың теңге;
Станционный ауылдық округі - 11 097,0 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі - 9 371,0 мың теңге.
Тоғызақ ауылдық округі – 30 541,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.08.2020 № 529 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылы аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмегені ескерілсін.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі көзделмегені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
3) еңбек нарығын дамытуға;
4) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізуге;
5) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге;

Станционного сельского округа – 12 276,0 тысяч тенге;
Урнекского сельского округа – 9 911,0 тысяч тенге;
Тогузакского сельского округа –28 665,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, села, сельских округов на 2021 год в сумме 370 078,0 тысяч тенге, в том числе:
поселка Карабалык – 192 272,0 тысячи тенге;
села Лесное – 8 995,0 тысяч тенге;
села Победа – 12 759,0 тысяч тенге;
Белоглинского сельского округа – 12 787,0 тысяч тенге;
Боскольского сельского округа – 15 426,0 тысяч тенге;
Бурлинского сельского округа – 15 442,0 тысячи тенге;
Кособинского сельского округа – 15 383,0 тысячи тенге;
Михайловского сельского округа – 11 272,0 тысячи тенге;
Новотроицкого сельского округа- 18 447,0 тысяч тенге;
Смирновского сельского округа – 16 334,0 тысячи тенге;
Станционного сельского округа – 11 186,0 тысяч тенге;
Урнекского сельского округа – 9 329,0 тысяч тенге;
Тогузакского сельского округа –30 446,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, села, сельских округов на 2022 год в сумме 375 989,0 тысяч тенге, в том числе:
поселка Карабалык – 192 880,0 тысяч тенге;
села Лесное – 9 047,0 тысяч тенге;
села Победа – 12 820,0 тысяч тенге;
Белоглинского сельского округа – 12 800,0 тысяч тенге;
Боскольского сельского округа – 15 471,0 тысяча тенге;
Бурлинского сельского округа – 15 471,0 тысяча тенге;
Кособинского сельского округа – 20 287,0 тысяч тенге;
Михайловского сельского округа – 11 472,0 тысячи тенге;
Новотроицкого сельского округа- 18 579,0 тысяч тенге;
Смирновского сельского округа – 16 153,0 тысячи тенге;
Станционного сельского округа – 11 097,0 тысяч тенге;
Урнекского сельского округа – 9 371,0 тысяча тенге;
Тогузакского сельского округа –30 541,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.08.2020 № 529 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в 2020 году бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов, в том числе на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
3) развитие рынка труда;
4) проведение праздничных мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне;
5) установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;

6) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
7) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
8) мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
9) мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
10) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
11) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін кредиттер түсімі көзделсін.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден қаражат түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансфертке;
2) Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына;
3) Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Максим Горький атындағы № 1 Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің қазандығын реконструкциялауға;
4) Қостанай облысы әкімдігі Денсаулық сақтау басқармасының "Қарабалық аудандық ауруханасы" қазыналық мемлекеттік кәсіпорнының қазандығын реконструкциялауға;
5) Қарабалық ауданы әкімдігінің "Жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайтуға;
6) әкімшілік ғимараттың құрылысына.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.08.2020 № 529 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражаттар түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға;
2) "Бозкөл орта мектебінің" ғимаратын күрделі жөндеуді аяқтауға;
3) Михайлов орта мектебін ағымдағы жөндеуге;
4) Смирнов отра мектебін ағымдағы жөндеуге;
5) орта білім беру ұйымдарын және мектепке дейінгі ұйымдарды бейнебақылау камераларымен жарақтандыруға;
6) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
7) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
8) пәндерді ағылшын тілінде жүргізгені үшін қосымша ақы төлеуге;

6) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
7) доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
8) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
9) доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
10) установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
11) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено поступление средств из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
1) целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
2) строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Карабалык Карабалыкского района Костанайской области;
3) на реконструкцию котельной государственного учреждения "Карабалыкская средняя школа № 1 имени Максима Горького" отдела образования акимата Карабалыкского района;
4) на реконструкцию котельной казенного государственного предприятия "Карабалыкская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области;
5) увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия "Жылу" акимата Карабалыкского района;
6) строительство административного здания.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.08.2020 № 529 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе на:
1) создание цифровой образовательной инфраструктуры;
2) завершение капитального ремонта здания "Боскольская средняя школа";
3) текущий ремонт Михайловской средней школы;
4) текущий ремонт Смирновской средней школы;
5) оснащение камерами видеонаблюдения организаций среднего образования и дошкольных организаций;
6) увеличение размера доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования;
7) увеличение размера доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования;
8) доплату за ведение на английском языке предметов;

9) жаңартылған білім беру мазмұны жағдайларында жұмыс істеу үшін бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге;
10) магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге, жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
11) мектеп педагог - психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерін ұлғайтуға;
12) мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға;
13) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға;
14) көшелерді орташа жөндеуге;
15) кезекші (қызметтік автокөлікті) сатып алуға;
16) сапалы ауыз суды тасу үшін автоцистернаны сатып алу;
17) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықты интернетке қосуға;
18) білім беру ұйымдарында жылы дәретханалар орнатуға;
19) штаттық режимде жұмыс істейтін жалпы білім беретін мектеп үшін маскалар мен қолғаптар сатып алуға;
20) білім беру ұйымдарының жалақысына;
21) Қарабалық кентінің "Жас Талап" оқушылар тұратын орталығын күрделі жөндеу "Ауыл-ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде жобалық - сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
22) "Новостройка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеу "Ауыл-Ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде жобалық - сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
23) Научный ауылдық Мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеу "Ауыл-Ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
24) 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға;
25) электрондық оқулықтарға жазылу бойынша қызметтерге ақы төлеуге;
26) модульдік ғимараттарды орнатуға;
27) әкімшілік ғимараттардың шатырын ағымдағы жөндеуге;
28) санитарлық - эпидемиологиялық талаптарды сақтау үшін тауарларды сатып алуға;
29) үйде оқитын оқушылар үшін модемдер мен роутерлерді сатып алуға;
30) кезекші сыныптардағы мұғалімдерге еңбекақы төлеуге;
31) қашықтықтан оқытуды ұйымдастыруға.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.08.2020 № 529 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.12.2020 № 554 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. Қарабалық ауданының жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 1000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

9) доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования;
10) выплату доплаты учителям со степенью магистра, выплату доплаты учителям, за наставничество молодым учителям;
11) увеличение размеров должностных окладов педагогов - психологов школ;
12) увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций среднего образования;
13) увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования;
14) средний ремонт улиц;
15) на приобретение дежурного (служебного автотранспорта);
16) приобретение автоцистерн для подвоза качественной питьевой воды;
17) на подключение организаций образования к высокоскоростному интернету;
18) на установку теплых туалетов в организациях образования;
19) на приобретение масок и перчаток для общеобразовательных школ, работающих в штатном режиме;
20) на заработную плату организаций образования;
21) на разработку проектно-сметной документации в рамках реализации проекта "Ауыл - Ел бесігі" капитальный ремонт Центра проживания школьников "Жас Талап" поселка Карабалык;
22) на разработку проектно-сметной документации в рамках реализации проекта "Ауыл - Ел бесігі" капитальный ремонт здания государственного учреждения "Новостройская средняя школа";
23) на разработку проектно-сметной документации в рамках реализации проекта "Ауыл - Ел бесігі" капитальный ремонт здания Научненского сельского Дома культуры;
24) на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
25) на оплату услуг по подписке на электронные учебники;
26) на установку модульных зданий;
27) на текущий ремонт кровли административных зданий;
28) на приобретение товаров для соблюдения санитарно-эпидемиологических требований;
29) на приобретение модемов и роутеров для учащихся обучающихся на дому;
30) на оплаты труда учителям в дежурных классах;
31) для организации дистанционного обучения.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.08.2020 № 529 (вводится в действие с 01.01.2020); от 24.12.2020 № 554 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2020 год в сумме 1000,0 тысяч тенге.

10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару, процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Балбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 455 шешіміне
1-қосымша
Қарабалық ауданының 2020 жылға арналған аудандық бюджеті

10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Балбаева
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата
от 31 декабря 2019 года
№ 455
Районный бюджет Карабалыкского района на 2020 год