Әкімдіктің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 62 "2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 162 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қазанда № 8686 болып тіркелді
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, 62-бабының 6-тармағына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің "2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 62 қаулысына (2019 жылғы 22 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8342 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім В. Ионенко
Әкімдіктің

О внесении изменения в постановление акимата от 9 апреля 2019 года № 62 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 30 сентября 2019 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 октября 2019 года № 8686
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6, пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карасуского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год" от 9 апреля 2019 года № 62 (опубликовано 22 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8342) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования акимата Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карасуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким В. Ионенко
Приложение
к постановлению акимата

2019 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 162 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2019 жылғы 9 сәуірдегі
№ 62 қаулысына
қосымша
2019 жылға арналған Қарасу ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Комсомольское ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ильич орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
41
30710
2
Жамбыл ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жамбыл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
33
30710
3
Ленино ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ленин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
30
30710
4
Люблинка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Люблин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
38
30710
5
Қойбағар ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Станция орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
43
30710
6
Теректі ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Теректі негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
12
30710
7
Новоселовка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Новоселов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
8
30710
8
Целинное ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Целинный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
37
30710
9
Павловское ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Павлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
17
28182
10
Ушаково ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ушаков негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
10
28182
11
Герцено ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Герцен негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
8
8699
12
Жекекөл ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жекекөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
4
8699
13
Жұмағұл ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жұмағұл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
5
8699
14
Маршановка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Маршанов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
8
8699
15
Симферополь ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Симферополь бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
8
8699
16
Дружба ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Дружба бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
2
8699
17
Заря ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Заря бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
10
8699
18
Жаныспай ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жаныспай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
6
8699
19
Кошевое ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Кошевой бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
9
8699
20
Прогресс ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Прогресс бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
8
28182
21
Степное ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Степной негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
5
8699
22
Айдарлы ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Айдарлы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
20
8699
23
Железнодорожное ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Железнодорожный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
37
8699
24
Новопавловка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ключевой орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
16
28182
25
Шалғышы ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Шолақаша орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
44
8699
26
Панфилов ауылы
Қарасу ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Панфилов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
11
8699
27
Восток ауылы
"Қарасу ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Ақерке" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
68

от 30 сентября 2019 года
№ 162
Приложение
к постановлению акимата
от 9 апреля 2019 года
№ 62
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Карасуского района на 2019 год
Административно -территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
село Комсомольское
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Ильичевская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
41
30710
2
село Жамбыл
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Жамбылская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
33
30710
3
село Ленино
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Ленинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
30
30710
4
село Люблинка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Люблинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
38
30710
5
село Койбагар
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Станционная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
43
30710
6
село Теректы
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Теректинская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
12
30710
7
село Новоселовка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Новоселовская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
8
30710
8
село Целинное
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Целинная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
37
30710
9
село Павловское
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Павловская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
17
28182
10
село Ушаково
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Ушаковская основная школа" отдел образования акимата Карасуского района
10
28182
11
село Герцено
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Герценская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
8
8699
12
село Жекеколь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Жекекольская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
4
8699
13
село Жумагул
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Жумагулская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
5
8699
14
село Маршановка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Маршановская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
8
8699
15
село Симферополь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Симферопольская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
8
8699
16
село Дружба
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Дружбинская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
2
8699
17
село Заря
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Заринская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
10
8699
18
село Жаныспай
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Жаныспайская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
6
8699
19
село Кошевое
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кошевская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
9
8699
20
село Прогресс
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Прогресская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
8
28182
21
село Степное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Степная основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
5
8699
22
село Айдарлы
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Айдарлинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
20
8699
23
село Железнодорожное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Железнодорожная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
37
8699
24
село Новопавловка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Ключевая средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
16
28182
25
село Челгаши
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Челгашинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
44
8699
26
село Панфилово
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Панфиловская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
11
8699
27
село Восток
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Ақерке" отдела образования акимата Карасуского района"
68