Мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 282 "2019 – 2021 жылдарға арналған Қарасу ауданының Железнодорожный ауылдық округінің, Қарасу ауылының, Октябрь ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы № 353 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қарашада № 8734 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "2019–2021 жылдарға арналған Қарасу ауданының Железнодорожный ауылдық округінің, Қарасу ауылының, Октябрь ауылының бюджеттері туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 282 шешіміне (2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8220 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Железнодорожный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 015,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 901,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 114,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 746,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 731,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 731,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Железнодорожный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 394,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қарасу ауылының бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 255 629,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 156,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 77,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 233 396,0 мың теңге;
2) шығындар – 257 472,5 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2018 года № 282 "О бюджетах Железнодорожного сельского округа, села Карасу, села Октябрьское Карасуского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 октября 2019 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 ноября 2019 года № 8734. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах Железнодорожного сельского округа, села Карасу, села Октябрьское Карасуского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 282 (опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8220) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 015,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 901,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 114,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 746,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -731,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 731,2 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете Железнодорожного сельского округа на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета на сумму 394,0 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Карасу на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 255 629,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 156,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 77,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 233 396,0 тысяч тенге;
2) затраты – 257 472,5 тысячи тенге;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 843,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 843,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1, 4-2-тармақтармен толықтырылсын:
"4-1. 2019 жылға арналған Қарасу ауылының бюджетінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 73 898,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4-2. 2019 жылға арналған Қарасу ауылының бюджетінде жаңадан ашылған балабақшаны ұстауға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 10 826,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Октябрь ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 557,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 65 829,0 мың теңге;
2) шығындар – 83 178,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 8 621,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 621,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған Октябрь ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4 410,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Өскімбаева
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қазиев
Мәслихаттың

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 843,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 843,5 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 4-1, 4-2 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Карасу на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 73 898,0 тысяч тенге.
4-2. Учесть, что в бюджете села Карасу на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета на содержание вновь открытого детского сада в сумме 10 826,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Октябрьское на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 557,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 719,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 65 829,0 тысяч тенге;
2) затраты – 83 178,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 621,3 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 621,3 тысяча тенге.";
пункт 6-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в бюджете села Октябрьское на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 4 410,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Ускумбаева
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
Приложение 1
к решению маслихата