Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 276 "Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 356 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қарашада № 8761 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 276 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8193 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 100 516,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 128 344,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 355,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 271,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 953 546,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 118 691,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 32 887,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 52 417,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 530,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 51 062,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 51 062,7 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 26), 27), 28), 29) тармақшалармен толықтырылсын:
"26) жаңадан ашылған балабақшаны ұстауға;
27) "Амангелді ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-5,2 километріндегі учаскені орташа жөндеуге;
28) "Комсомол ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-14 километріндегі учаскені орташа жөндеуге;
29) "Қарасу - Большая чураковка" - Новоселовка - Новопавловка – Құсмұрын ауылдық маңызы бар автомобиль жолының жасанды құрылымдарын жөндеумен 0-6,0 километріндегі учаскені орташа жөндеуге.";
7-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Өскімбаева
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қазиев
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 276 "О районном бюджете Карасуского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 18 ноября 2019 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 ноября 2019 года № 8761. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 276 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8193) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 100 516,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 128 344,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 7 355,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 271,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3 953 546,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 118 691,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 887,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52 417,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 530,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 51 062,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51 062,7 тысячи тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 26), 27), 28), 29) следующего содержания:
"26) содержание вновь открытого детского сада;
27) средний ремонт участка на 0-5,2 километре автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Амангельды";
28) средний ремонт участка на 0-14 километре автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Комсомольское";
29) средний ремонт участка на 0-6,0 километре с ремонтом искусственных сооружений автомобильной дороги районного значения "Карасу – Большая чураковка" - Новоселовка - Новопавловка – Кушмурун.";
пункт 7 исключить;
приложение 1, 2, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Ускумбаева
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
Приложение 1
к решению маслихата