Мәслихаттың 2014 жылғы 11 наурыздағы № 190 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Шишкин ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 395 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 8397 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қостанай ауданы Шишкин ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 11 наурыздағы № 190 шешімінің (2014 жылғы 30 сәуірде "Арна" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4617 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившим силу решения маслихата от 11 марта 2014 года № 190 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Шишкинского сельского округа Костанайского района Костанайской области"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 30 апреля 2019 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 мая 2019 года № 8397
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Шишкинского сельского округа Костанайского района Костанайской области" от 11 марта 2014 года № 190 (опубликовано 30 апреля 2014 года в газете "Арна", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4617).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.