Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 311 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 8478 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Қостанай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2019 жылғы 21 мамырдағы
№ 311 қаулысына 1-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар

О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 21 мая 2019 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 мая 2019 года № 8478.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайского района согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Костанайского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение 1
к постановлению акимата
от 21 мая 2019 года № 311
Помещения, предоставляемые на договорной основе кандидатам для встреч с избирателями

Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 14.02.2020 № 102 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
1
Абай ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Абай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
2
Айсары ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Айсары орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
3
Александровка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Александров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
4
Алтын Дала ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Кадыр Каримов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5
Алтынсарин ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтынсарин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6
Арман ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Красный Передовик бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
7
Балықты ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Балықты негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8
Бегежан ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Бегежан бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9
Белозерка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Белозер негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10
Васильевка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Васильев бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
11
Владимиров ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Владимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
12
Воскресенов ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Воскресенов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13
Еңбек ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Еңбек ауылының негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
14
Жамбыл ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
15
Ждановка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жданов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
16
Жуков ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жуков негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
17
Тобыл қаласы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Тобыл қаласының № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
18
Тобыл қаласы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Тобыл қаласының № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
19
Тобыл қаласы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Тобыл қаласының мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
20
Тобыл қаласы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратында
21
Тобыл қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратында
22
Тобыл қаласы
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратында
23
Заречный ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Заречный мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі ғимаратында
24
Заречный ауылы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік тілде оқытатын Заречный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
25
И.Ф.Павлов атындағы ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "И.Ф.Павлов атындағы ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
26
Киров ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Киров бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
27
Константинов ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Константинов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
28
Қостомар ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Қостомар ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
29
Майкөл ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Майкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
30
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Московский орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
31
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
32
Мичуринское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
33
Молокановка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Молоканов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
34
Надеждинка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Надеждин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
35
Нечаев ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Нечаев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
36
Озерное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
37
Октябрьское ауылы
Ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
38
Осинов ауылы
Школьная көшесі, 1 бойынша орналасқан ғимаратта
39
Половниковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Половников орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
40
Рыбный ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рыбин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
41
Рыспай ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рыспай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
42
Рязанов ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рязанов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
43
Садовый ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садовый орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
44
Садчиков ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садчиков орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
45
Сәмір ауылы
Сәмір медициналық пункті ғимаратында
46
Светлый Жаркөл ауылы
Светлый Жаркөл ауылының медициналық пункті ғимаратында
47
Сергеев ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Сергеев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
48
Сормов ауылы
"Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Сормов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
49
Суриковка ауылы
Ауылдық кітапхана ғимаратында
50
Ульянов ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Ульянов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
51
Шеминовское ауылы
Шеминов ауылы клубының ғимаратында
52
Шишкинское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Шишкин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Әкімдіктің
2019 жылғы 21 мамырдағы
№ 311 қаулысына 2-қосымша
Қостанай ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі

Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 14.02.2020 № 102 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч с избирателями
1
село Абай
в здании государственного учреждения "Абайская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
2
село Айсары
в здании государственного учреждения "Айсаринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
3
село Александровка
в здании государственного учреждения "Александровская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
4
село Алтын Дала
в здании государственного учреждения "Средняя школа имени Кадыра Каримова" отдела образования акимата Костанайского района
5
село Алтынсарино
в здании государственного учреждения "Алтынсаринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
6
село Арман
в здании государственного учреждения "Красно-Передовикская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
7
село Балыкты
в здании государственного учреждения "Балыктинская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
8
село Бегежан
в здании государственного учреждения "Бегежанская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
9
село Белозерка
в здании государственного учреждения "Белозерская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
10
село Васильевка
в здании государственного учреждения "Васильевская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
11
село Владимировка
в здании государственного учреждения "Владимировская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
12
село Воскресеновка
в здании государственного учреждения "Воскресеновская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
село Еңбек
в здании государственного учреждения "Основная школа села Еңбек" отдела образования акимата Костанайского района
14
село Жамбыл
в здании государственного учреждения "Жамбылская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
15
село Ждановка
в здании государственного учреждения "Ждановская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
16
село Жуковка
в здании государственного учреждения "Жуковская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
17
город Тобыл
в здании государственного учреждения "Средняя школа № 1 города Тобыл" отдела образования акимата Костанайского района
18
город Тобыл
в здании государственного учреждения "Средняя школа № 2 города Тобыл" отдела образования акимата Костанайского района
19
город Тобыл
в здании государственного учреждения "Школа-гимназия города Тобыл" отдела образования акимата Костанайского района
20
город Тобыл
в здании коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков" акимата Костанайского района
21
город Тобыл
в здании коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области"
22
город Тобыл
в здании коммунального государственного предприятия "Костанайская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
23
село Заречное
в здании государственного учреждения "Заречная школа-лицей" отдела образования акимата Костанайского района
24
село Заречное
в здании коммунального государственного учреждения "Заречная средняя школа с государственным языком обучения" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района
25
село имени И.Ф.Павлова
в здании государственного учреждения "Средняя школа села имени И.Ф.Павлова" отдела образования акимата Костанайского района
26
село Кировка
в здании государственного учреждения "Кировская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
27
село Константиновка
в здании государственного учреждения "Константиновская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
28
село Қостомар
в здании государственного учреждения "Средняя школа села Қостомар" отдела образования акимата Костанайского района
29
село Майколь
в здании государственного учреждения "Майкольская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
30
село Московское
в здании государственного учреждения "Московская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
31
село Московское
в здании государственного учреждения "Озерная основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
32
село Мичуринское
в здании государственного учреждения "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
33
село Молокановка
в здании государственного учреждения "Молокановская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
34
село Надеждинка
в здании государственного учреждения "Надеждинская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
35
село Нечаевка
в здании государственного учреждения "Нечаевская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
36
село Озерное
в здании государственного учреждения "Озерная средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
37
село Октябрьское
в здании сельского дома культуры
38
село Осиновка
в здании, расположенном по улице Школьная, 1
39
село Половниковка
в здании государственного учреждения "Половниковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
40
село Рыбное
в здании государственного учреждения "Рыбинская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
41
село Рыспай
в здании государственного учреждения "Рыспайская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
42
село Рязановка
в здании государственного учреждения "Рязановская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
43
село Садовое
в здании государственного учреждения "Садовая средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
44
село Садчиковка
в здании государственного учреждения "Садчиковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
45
село Самир
в здании Самирского медицинского пункта
46
село Светлый Жарколь
в здании медицинского пункта села Светлый Жарколь
47
село Сергеевка
в здании государственного учреждения "Сергеевская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
48
село Сормовка
в здании государственного учреждения "Сормовская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района"
49
село Суриковка
в здании сельской библиотеки
50
село Ульяновское
в здании государственного учреждения "Ульяновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
51
село Шеминовское
в здании Шеминовского сельского клуба
52
село Шишкинское
в здании государственного учреждения "Шишкинская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
Приложение 2
к постановлению акимата
от 21 мая 2019 года № 311
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайского района

1. Қостанай ауданы әкімдігінің "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент депутаттығына, мәслихаттар депутаттығына, ауылдық округтер, ауылдар және Затобол кенті әкімдеріне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 637 қаулысы (2014 жылғы 19 қазанда "Арна" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5075 болып тіркелген).
2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Қостанай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 637 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент депутаттығына, мәслихаттар депутаттығына, ауылдық округтер, ауылдар және Затобол кенті әкімдеріне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 29 мамырдағы № 293 қаулысы (2017 жылғы 5 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7121 болып тіркелген).
3. Қостанай ауданы әкімдігінің "Қостанай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 637 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент депутаттығына, мәслихаттар депутаттығына, ауылдық округтер, ауылдар және Затобол кенті әкімдеріне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 28 маусымдағы № 362 қаулысы (2018 жылғы 24 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7952 болып тіркелген).

1. Постановление акимата Костанайского района "О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента, депутаты маслихатов, акимы сельских округов, сел и поселка Затобольск помещений для встреч с избирателями" от 10 сентября 2014 года № 637 (опубликовано 19 октября 2014 года в газете "Арна", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5075).
2. Постановление акимата Костанайского района "О внесении изменения в постановление акимата Костанайского района от 10 сентября 2014 года № 637 "О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента, депутаты маслихатов, акимы сельских округов, сел и поселка Затобольск помещений для встреч с избирателями" от 29 мая 2017 года № 293 (опубликовано 5 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7121).
3. Постановление акимата Костанайского района "О внесении изменений в постановление акимата Костанайского района от 10 сентября 2014 года № 637 "О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента, депутаты маслихатов, акимы сельских округов, сел и поселка Затобольск помещений для встреч с избирателями" от 28 июня 2018 года № 362 (опубликовано 24 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7952).