Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 243 "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 275 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 сәуірде № 8377 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 243 "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8206 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарамеңді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123817,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13481,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 110336,0 мың теңге;
2) шығындар – 124932,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1115,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1115,6 мың теңге:
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1115,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделген көлемі 33925,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жобалық-сметалық құжаттамасын дайындау үшін 5000,0 мың теңге сомасында;
абаттандыруға 17000,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық қызметтерін төлеуге жұмсалатын қаржы 3000,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 243 "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23 апреля 2019 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 апреля 2019 года № 8377. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 243 "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2019-2021 годы" (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8206) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 123817,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13481,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110336,0 тысячи тенге;
2) затраты – 124932,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1115,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1115,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1115,6 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 33925,0 тысяч тенге, в том числе:
на изготовление проектно-сметной документации в сумме 5000,0 тысяч тенге;
на благоустройство в сумме 17000,0 тысяч тенге;
на оплату коммунальных услуг в сумме 3000,0 тысяч тенге;

2019 жылға арналған азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға 8925,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 23 сәуірдегі
№ 275 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 243 шешіміне 1-қосымша
Қарамеңді ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий на 2019 год в сумме 8925,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению маслихата
от 23 апреля 2019 года № 275
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 декабря 2018 года № 243
Бюджет Карамендинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы