Мәслихаттың 2018 жылғы 13 ақпандағы № 162 "Таран ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 16 шілдедегі № 290 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 шілдеде № 8596 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Таран ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 13 ақпандағы № 162 шешімінің (2018 жылғы 13 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7579 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившим силу решения маслихата от 13 февраля 2018 года № 162 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Тарановскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 16 июля 2019 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июля 2019 года № 8596
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Тарановскому району на 2018-2019 годы" от 13 февраля 2018 года № 162 (опубликовано 13 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7579).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.