Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 мамырда № 8457 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 18.09.2019 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Таран аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 01-20/158 ұсынысының негізінде, Белинский ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Таран ауданы Белинский ауылдық округі Қайындыкөл ауылының аумағында орналасқан Сауле Ерназарқызы Саламатованың жеке ауласына ірі қара малдың және жылқының құтыру ауруының туындауына байланысты шектеу iс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Таран аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Таран аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Таран ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шараларын жүргізу ұсынылсын.
3. "Белинский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Белинского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 20 мая 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 мая 2019 года № 8457. Утратило силу решением акима Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 18 сентября 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 18.09.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарановской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 апреля 2019 года № 01-20/158, аким Белинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением болезни бешенства крупного рогатого скота и лошади на территории частного подворья Саламатовой Сауле Ерназаровны, расположенного на территории села Кайындыколь Белинского сельского округа Тарановского района Костанайской области.
2. Рекомендовать республиканскому государственному учреждению "Тарановское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Тарановская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Тарановского района" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Белинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Таран ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Белинский
ауылдық округінің әкімі
С. Ахмеджанов
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық
денсаулық сақтау комитетінің
Қостанай облысы қоғамдық
денсаулық сақтау департаментінің
Таран аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Б. Баймухаметов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Таран
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ А. Досмұхамбетов
"Таран ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ А. Леонович

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тарановского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Белинского сельского округа
С. Ахмеджанов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тарановское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
________________ Б. Баймухаметов
Руководитель государственного
учреждения "Тарановская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_______________ А. Досмухамбетов
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Тарановского района"
_________________ А. Леонович