Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 251 "Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 307 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қазанда № 8690 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 251 шешіміне (2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8224 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 376943,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 36106,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 126,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 340711,7 мың теңге;
2) шығындар – 376943,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде Ұзынкөл ауылын абаттандыруға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 27148,8 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде Ұзынкөл ауылының ішіндегі жолдарды орташа жөндеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 123790,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақасын көтеруге 22741,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 251 "О бюджете Узункольского сельского округа Узункольского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 30 сентября 2019 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 октября 2019 года № 8690. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Узункольского сельского округа Узункольского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 251 (опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8224) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа Узункольского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 376943,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36106,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 126,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 340711,7 тысяч тенге;
2) затраты – 376943,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми актами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2019 год предусмотрены поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета на благоустройство села Узунколь в сумме 27148,8 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2019 год предусмотрены поступления целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Узунколь в сумме 123790,9 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа предусмотрены поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 22741,0 тысяча тенге;