Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы № 343 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 8419 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8227 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46984,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5527,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 160,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 41297,0 мың теңге;
2) шығындар – 47834,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 850,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 850,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 3514,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 299 "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 6 мая 2019 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 мая 2019 года № 8419. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 299 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8227) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 46984,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5527,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 160,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 41297,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47834,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 850,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 850,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 3514,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 61998,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 47547,0 мың теңге;
2) шығындар – 63683,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1685,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1685,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармағымен толтырылсын:
"4-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 5833,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211173,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75263,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 135910,5 мың теңге;
2) шығындар – 212744,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1571,4 мың теңге;

1) доходы – 61998,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14371,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47547,0 тысяч тенге;
2) затраты – 63683,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1685,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1685,2 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 5833,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 211173,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75263,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 135910,5 тысячи тенге;
2) затраты – 212744,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1571,4 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1571,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармағымен толтырылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 13775,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер және 50106,5 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1571,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 13775,0 тысяч тенге и целевого текущего трансферта из районного бюджета в сумме 50106,5 тысячи тенге.";