Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 370 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қыркүйекте № 8667 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8210 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5619817,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 810205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13984,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4180,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4791448,4 мың теңге;
2) шығындар – 5678933,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22279,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23171,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 81395,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 81395,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "О районном бюджете Федоровского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 18 сентября 2019 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2019 года № 8667. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 294 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8210) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5619817,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 810205,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13984,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4180,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4791448,4 тысячи тенге;
2) затраты – 5678933,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22279,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23171,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 81395,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 81395,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

22209,2
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8198,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
99,0
12
Көлiк және коммуникация
894488,1
1
Автомобиль көлiгi
894488,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
891988,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
36985,7
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
855002,4
13
Басқалар
392166,7
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
200,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
200,0
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
200,0
9
Басқалар
391966,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
61800,0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
61800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
186340,7
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186340,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
45976,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42248,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3728,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
92700,0
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

22209,2
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8198,3
015
Капитальные расходы государственного органа
99,0
12
Транспорт и коммуникации
894488,1
1
Автомобильный транспорт
894488,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
891988,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
36985,7
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
855002,4
13
Прочие
392166,7
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
200,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
200,0
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
200,0
9
Прочие
391966,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
61800,0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"
61800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
186340,7
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"
186340,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
45976,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
42248,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3728,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
92700,0
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"