Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 288/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 328/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 6272 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 288/26 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6178 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"174467948" сандары "175002469" сандарымен ауыстырылсын;
"32360184" сандары "32863828" сандарымен ауыстырылсын;
"170111" сандары "184733" сандарымен ауыстырылсын;
"141936853" сандары "141953108" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "174143987" сандары "174737070" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"5107621" сандары "5020324" сандарымен ауыстырылсын;
"10028319" сандары "10010738" сандарымен ауыстырылсын;
"4920698" сандары "4990414" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"153500" сандары "435657" сандарымен ауыстырылсын;
"153500" сандары "435657" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-4937160" сандары "-5190582" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "4937160" сандары "5190582" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
2) тармақшада:
"52,6" сандары "48,6" сандарымен ауыстырылсын;
"50" сандары "45,2" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "50" сандары "39,3" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"47,4" сандары "51,4" сандарымен ауыстырылсын;
"50" сандары "54,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "50" сандары "60,7" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
екінші абзац алынып тасталсын;
"613332" сандары "1262965" сандарымен ауыстырылсын;
"16312" сандары "965460" сандарымен ауыстырылсын;
"1060972" сандары "1050972" сандарымен ауыстырылсын;
"300000" сандары "319193" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"40000 мың теңге – жылумен жабдықтау жүйелерін күрделі жөндеуге;
240000 мың теңге – коммуналдық меншікке мүлікті сатып алуға.";
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 288/26 "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 15 марта 2019 года № 328/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2019 года № 6272
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 288/26 "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6178, опубликованное 25 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "174467948" заменить цифрами "175002469";
цифры "32360184" заменить цифрами "32863828";
цифры "170111" заменить цифрами "184733";
цифры "141936853" заменить цифрами "141953108";
в подпункте 2) цифры "174143987" заменить цифрами "174737070";
в подпункте 3):
цифры "5107621" заменить цифрами "5020324";
цифры "10028319" заменить цифрами "10010738";
цифры "4920698" заменить цифрами "4990414";
в подпункте 4):
цифры "153500" заменить цифрами "435657";
цифры "153500" заменить цифрами "435657";
в подпункте 5) цифры "-4937160" заменить цифрами "-5190582";
в подпункте 6) цифры "4937160" заменить цифрами "5190582";
в пункте 2:
в подпункте 2):
цифры "52,6" заменить цифрами "48,6";
цифры "50" заменить цифрами "45,2";
в подпункте 3) цифры "50" заменить цифрами "39,3";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "47,4" заменить цифрами "51,4";
цифры "50" заменить цифрами "54,8";
в подпункте 2) цифры "50" заменить цифрами "60,7";
в пункте 7:
абзац второй исключить;
цифры "613332" заменить цифрами "1262965";
цифры "16312" заменить цифрами "965460";
цифры "1060972" заменить цифрами "1050972";
цифры "300000" заменить цифрами "319193";
дополнить абзацами следующего содержания:
"40000 тысяч тенге – на капитальный ремонт систем теплоснабжения;
240000 тысяч тенге – на приобретение имущества в коммунальную собственность.";
в пункте 8:

"2543245" сандары "2873632" сандарымен ауыстырылсын;
"1353097" сандары "1495540" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"3932303" сандары "3928670" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"6559124" сандары "6541543" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақта:
"1907857" сандары "1854318" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Павлодар қаласы әкімдігінің Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Қайырымдылық үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін облыстық деңгейге табыстауға – 36864 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бойчин
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Бексейітова
Павлодар облыстық
мәслихатының (VI сайланған
ХХIХ cессиясы) 2019
жылғы 15 наурыздағы
№ 328/29 шешiмiне
1-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының (VI сайланған
ХХVI cессиясы) 2018
жылғы 13 желтоқсандағы
№ 288/26 шешiмiне
1-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

цифры "2543245" заменить цифрами "2873632";
цифры "1353097" заменить цифрами "1495540";
в пункте 9:
цифры "3932303" заменить цифрами "3928670";
в пункте 11:
цифры "6559124" заменить цифрами "6541543";
в пункте 13:
цифры "1907857" заменить цифрами "1854318";
дополнить абзацем следующего содержания:
"передачей коммунального государственного учреждения "Дом милосердия" отдела занятости и социальных программ города Павлодара, акимата города Павлодара на областной уровень - 36864 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Бойчин
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXIX сессия, VI созыв)
от 15 марта 2019 года № 328/29
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXVI сессия, VI созыв) от 13
декабря 2018 года № 288/26
Областной бюджет на 2019 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

5 801 182
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
6 900
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
680 254
04
Бiлiм беру
24 408 123
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
11 919 818
261
Облыстың білім басқармасы
9 834 242
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 401 358
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 925 354
055
Балаларға қосымша білім беру
417 874
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
309 859
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 520 127
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 203 654
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56 016
271
Облыстың құрылыс басқармасы
834 880
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
264 678
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
553 258
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 944
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 250 696
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
639 333
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
611 363
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
8 414 932
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
395 857
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
395 857
261
Облыстың білім басқармасы
6 518 187
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 280 882
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау

5 801 182
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
6 900
006
Капитальные расходы государственного органа
680 254
04
Образование
24 408 123
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
11 919 818
261
Управление образования области
9 834 242
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 401 358
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 925 354
055
Дополнительное образование для детей
417 874
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
309 859
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
3 520 127
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 203 654
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
56 016
271
Управление строительства области
834 880
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
264 678
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
553 258
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
16 944
285
Управление физической культуры и спорта области
1 250 696
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
639 333
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
611 363
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
8 414 932
253
Управление здравоохранения области
395 857
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
395 857
261
Управление образования области
6 518 187
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 280 882
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования

960 010
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
960 010
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
960 010
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
68 583
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
68 583
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
68 583
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 515 935
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 515 935
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141 258
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
176 533
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 872
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
19 510
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 170 762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 993 052
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 440 113
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 451 768
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
659 227
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
124 820
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 128 889
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
155 485
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
170 797
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113 908
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

960 010
253
Управление здравоохранения области
960 010
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
960 010
5
Другие виды медицинской помощи
68 583
253
Управление здравоохранения области
68 583
029
Областные базы специального медицинского снабжения
68 583
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 515 935
253
Управление здравоохранения области
4 515 935
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
141 258
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
176 533
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 872
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 510
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 170 762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 993 052
1
Социальное обеспечение
3 440 113
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 451 768
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
659 227
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
124 820
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 128 889
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
155 485
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
170 797
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
113 908
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

98 642
261
Облыстың білім басқармасы
988 345
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
977 439
037
Әлеуметтік сауықтандыру
10 906
2
Әлеуметтiк көмек
286 747
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
286 747
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
255 925
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 822
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 266 192
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 199 421
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 050
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
341
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
11 010
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 236 939
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
10 726
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
190 445
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
295 615
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17 220
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
229 648
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 673
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
79 754
297
Облыстың еңбек басқармасы
66 771
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
66 771
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29 166 713
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 887 426
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 887 426

98 642
261
Управление образования области
988 345
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
977 439
037
Социальная реабилитация
10 906
2
Социальная помощь
286 747
256
Управление координации занятости и социальных программ области
286 747
003
Социальная поддержка инвалидов
255 925
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
30 822
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 266 192
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 199 421
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
119 050
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
341
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
11 010
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 236 939
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
10 726
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
190 445
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
295 615
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17 220
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
229 648
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 673
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
79 754
297
Управление труда области
66 771
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
66 771
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29 166 713
1
Жилищное хозяйство
7 887 426
271
Управление строительства области
7 887 426

014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 882 875
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 004 551
2
Коммуналдық шаруашылық
20 676 977
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 847 420
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
12 847 420
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 829 557
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 131
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 459 681
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
146 888
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 849 499
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
297 358
3
Елді-мекендерді көркейту
602 310
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
602 310
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
602 310
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 838 276
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 601 727
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 601 727
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
322 344
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
645 517
008
Театр және музыка өнерін қолдау
633 866
2
Спорт
4 532 228
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 532 228
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 653
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
84 797
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
3 613 467
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
174 611
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 882 875
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 004 551
2
Коммунальное хозяйство
20 676 977
271
Управление строительства области
12 847 420
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
12 847 420
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 829 557
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
76 131
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 459 681
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
146 888
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 849 499
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
297 358
3
Благоустройство населенных пунктов
602 310
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
602 310
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
602 310
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 838 276
1
Деятельность в области культуры
1 601 727
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 601 727
005
Поддержка культурно-досуговой работы
322 344
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
645 517
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
633 866
2
Спорт
4 532 228
285
Управление физической культуры и спорта области
4 532 228
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
58 653
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
84 797
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
3 613 467
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
174 611
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

900 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
37 881
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
700 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 883 893
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
3 413
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 984 957
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
13 612
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 554
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 363 363
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
3 940
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
126 945
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
20 327
719
Облыстың ветеринария басқармасы
224 410
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 301
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 545
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
40 858
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129 706
3
Орман шаруашылығы
346 862
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
346 862
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
346 862
5
Қоршаған ортаны қорғау
1 565 269
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы

900 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
37 881
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
700 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 883 893
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
3 413
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 984 957
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
13 612
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 554
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 363 363
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
3 940
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
126 945
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 327
719
Управление ветеринарии области
224 410
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
50 301
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 545
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
40 858
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
129 706
3
Лесное хозяйство
346 862
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
346 862
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
346 862
5
Охрана окружающей среды
1 565 269
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области

2 557 140
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 641 408
271
Облыстың құрылыс басқармасы
590 097
051
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
590 097
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
2 051 311
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
43 000
007
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 807 286
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
73 180
009
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
46 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
81 845
9
Басқалар
8 786 390
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 070 133
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 070 133
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
68 054
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
68 054
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 579 290
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
650 620
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 928 670
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
9 193
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
9 193
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 366 361
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 134 108
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

2 557 140
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 641 408
271
Управление строительства области
590 097
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
590 097
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
2 051 311
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
43 000
007
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 807 286
008
Поддержка предпринимательской деятельности
73 180
009
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
46 000
701
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
81 845
9
Прочие
8 786 390
253
Управление здравоохранения области
1 070 133
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 070 133
256
Управление координации занятости и социальных программ области
68 054
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
68 054
257
Управление финансов области
4 579 290
012
Резерв местного исполнительного органа области
650 620
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 928 670
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
9 193
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
9 193
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 366 361
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 134 108
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства