2019 жылға арналған субсидияланатын гербицидтер түрлерінің тізбесін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 153/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 6385 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Өсімдіктерді қорғау туралы" Заңының 9-бабы 1-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 204 бұйрығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019 жылға арналған субсидияланатын гербицидтер түрлерінің тізбесі және гербицидтерді жеткізушіден сатып алынған гербицидтердің 1 бірлігіне (килограмына, литріне) субсидиялардың нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар облысы қалалары мен аудандарының әкімдері субсидиялардың мақсатқа сай пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
3. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күнтізбелік күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуды қамтамасыз етсін.

Об утверждении перечня субсидируемых видов гербицидов и норм субсидий на 2019 год
Постановление акимата Павлодарской области от 17 мая 2019 года № 153/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2019 года № 6385
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О защите растений", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений", акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов гербицидов и нормы субсидий на 1 единицу (килограмм, литр) гербицидов, приобретенных у поставщика гербицидов на 2019 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам городов и районов Павлодарской области обеспечить целевое использование субсидий.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ. Т. Нүкеновке жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2019 жылғы "17" мамырдағы
№ 153/2 қаулысына
қосымша
2019 жылға арналған субсидияланатын гербицидтер түрлерінің тізбесі
және гербицидтерді жеткізушіден сатып алынған гербицидтердің
1 бірлігіне (килограмына, литріне) субсидиялардың нормалары
Р/с №
Өсімдіктерді қорғау құралдарының түрлері
Өлшем бірлігі
1 бірлікке (литр, килограмм) арналған субсидиялар нормасы, теңге
1
2
3
4
1.
Диметиламин, калий және натрий тұздары түріндегі МЦПА қышқылы, 500 грамм литріне
Гербитокс, суда еритін концентрат
литр

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нукенова К. Т
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарской области
от "17" мая 2019 года № 153/2
Виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 единицу (килограмм, литр)
гербицидов, приобретенных у поставщика гербицидов на 2019 год
№ п/п
Виды средств защиты растений
Единица измерения
Нормы субсидий на 1 единицу (литр, килограмм), тенге
1
2
3
4
1.
МЦПА кислоты, 500 грамм на литр в виде диметиламинной, калиевой и натриевой солей
Гербитокс, водорастворимый концентрат
литр

Этофумезат, 112 грамм литріне+ фенмедифам, 91 грамм литріне+ десмедифам, 71 грамм литріне
Ратник, эмульсия концентраты
литр
3900,0
Триофен, эмульсия концентраты
3900,0
189.
Этофумезат, 126 грамм литріне+ фенмедифам, 63 грамм литріне+ десмедифам, 21 грамм литріне
Бетарен супер мд, эмульсияның майлы концентраты
литр
5225,0
Ескертпе:
* қосарлы мақсаттағы мемлекеттік тіркемесі бар және гербицидтер мен десикант ретінде пайдаланылатын препараттар
** препаратты тіркеу мерзімі 2019 жылғы 21 қазанға дейін

Этофумезат, 112 грамм на литр + фенмедифам, 91 грамм на литр + десмедифам, 71 грамм на литр
Ратник, концентрат эмульсии
литр
3900,0
Триофен, концентрат эмульсии
3900,0
189.
Этофумезат, 126 грамм на литр + фенмедифам, 63 грамм на литр + десмедифам, 21 грамм на литр
Бетарен супер мд, масляный концентрат эмульсии
литр
5225,0
Примечание:
* препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые,
как гербицид и десикант
** срок регистрации препарата до 21.10.2019 года