2019 - 2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 16 қыркүйектегі № 268/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қыркүйекте № 6545 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.02.2020 № 21/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8), 8-3) тармақшаларына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.02.2020 № 21/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. 2019 - 2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.02.2020 № 21/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1-1. 2019 - 2020 оқу жылына жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Қаулысы 1-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.02.2020 № 21/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим образованием на 2019-2020 учебный год
Постановление акимата Павлодарской области от 16 сентября 2019 года № 268/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 сентября 2019 года № 6545.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 27.02.2020 № 21/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 8), 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 27.02.2020 № 21/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 27.02.2020 № 21/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2019-2020 учебный год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 27.02.2020 № 21/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Р. Ораловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бакауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2019 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 268/2 қаулысына
1-қосымша
2019 - 2020 оқу жылына арналған
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Оралова А. Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 16 сентября 2019 года
№ 268/2
Государственный образовательный заказ
на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием
на 2019 - 2020 учебный год

133
0104000 Кәсіптік білім беру (салалар бойынша)
0104013 Өндірістік оқыту шебері, техник (барлық атаулар бойынша)
25
325784,00
Барлығы:
25
"Сатпаев академикасының атындағы инженерлік-техникалық институтының Екібастұз колледжі" МБМ
134
0707000 Тау кен электромеханикалық жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу
0707193 Электр механигі
25
355892,00
Барлығы:
25
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы:
КМҚК - коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
ШЖҚ КМК - шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
ШЖҚ РМК - шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
ЖМББҰМ - жеке меншік білім беру ұйым мекемесі;
КЕББМ - коммерциялық емес білім беру мекемесі;
МБМ - мемлекеттік емес білім мекемесі;
ББҰМ - білім беру ұйым мекемесі;
ББМ - білім беру мекемесі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2019 жылғы 16 қыркүйектегі

133
0104000 Профессиональное обучение (по отраслям)
0104013 Мастер производственного обучения, техник (всех наименований)
25
325784,00
Всего:
25
НУО "Экибастузский колледж инженерно-технического института имени академика Сатпаева"
134
0707000 Техническое обслуживание и ремонт горного электромеханического оборудования
0707193 Электромеханик
25
355892,00
Всего:
25
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КГКП - коммунальное государственное казенное предприятие;
КГП на ПХВ - коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения;
РГП на ПХВ - республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения;
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью;
ЧУОО - частное учреждение организации образования;
НОУ - некоммерческое образовательное учреждение;
НУО - негосударственное учреждение образования;
УОО - учреждение организации образования;
УО - учреждение образования.
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 16 сентября 2019 года