Павлодар қаласы әкімінің 2018 жылғы 23 мамырдағы "Мойылды ауылында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 ақпанда № 6252 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы әкімінің 2018 жылғы 23 мамырдағы "Мойылды ауылында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5981 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы С. Қ. Ермекбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Ә. Күмпекеев

О признании утратившим силу решения акима города Павлодара от 23 мая 2018 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в селе Мойылды"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 14 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 февраля 2019 года № 6252
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Павлодара от 23 мая 2018 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в селе Мойылды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5981, опубликовано 30 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Ермекбаева С. К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Кумпекеев