Павлодар қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 238/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 6268 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 2395/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Павлодаре
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 5 марта 2019 года № 238/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 марта 2019 года № 6268. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10 декабря 2020 года № 2395/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласының әкімдігінің 10.12.2020 № 2395/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 498 бұйрығына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10.12.2020 № 2395/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшiн жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің тізімдік саны бар Павлодар қаласының ұйымдарында:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам - жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях города Павлодара, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек – в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек – в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека – в размере четырех процентов списочной численности работников, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласының ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 1418/35 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5344 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Н. Мұқановқа жүктелсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Павлодара от 29 декабря 2016 года № 1418/35 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов организациям города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5344, опубликовано 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Муканова С. Н.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Ә. Күмпекеев
Павлодар қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "5" наурыздағы
№ 238/1 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласының ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
р/с №
Ұйымның атауы
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квотаның көлемі (жұмыскерлердің тізімдік санынан), %
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны, адам
1
2
3
4
5
1
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
54
2
1
2
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
54
2
1
3
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
2
1
4
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 25 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
74
2
1
5
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 27 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
2
1
6
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 34 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
74
2
1
7
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 35 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
81
2
2
8
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 38 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
63
2
1
9
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 44 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
76
2
1
10
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 49 санаторлық сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
62
2
1
11
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының көру қабілеті бұзылған балаларға арналған мамандандырылған үлгідегі № 82 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
54
2
1
12
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 84 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
74
2
1
13
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 96 сәбилер бақшасы - "Радуга" үйлесімді даму Орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
64
2
1
14
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 102 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
76
2
1
15
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 112 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
62
2
1
16
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
64
2
1
17
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
2
1
18
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 126 сәбилер бақшасы - балалардың эстетикалық даму орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
64
2
1
19
"Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі
73
2
1
20
"Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернат" мемлекеттік мекемесі

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Кумпекеев
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "5" марта 2019 года № 238/1
Квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Павлодаре
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, человек
Размер квоты (от списочной численности работников), %
Количество рабочих мест для инвалидов, человек
1
2
3
4
5
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
54
2
1
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
54
2
1
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
70
2
1
4
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 25 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
74
2
1
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 27 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
50
2
1
6
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 34 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
74
2
1
7
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 35 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
81
2
2
8
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 38 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
63
2
1
9
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 44 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
76
2
1
10
Государственное казенное коммунальное предприятие "Санаторный ясли-сад № 49 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
62
2
1
11
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 82 города Павлодара специализированного типа для детей с нарушением зрения" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
54
2
1
12
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 84 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
74
2
1
13
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 96 города Павлодара - Центр гармонического развития "Радуга" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
64
2
1
14
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 102 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
76
2
1
15
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 112 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
62
2
1
16
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
64
2
1
17
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
70
2
1
18
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 126 города Павлодара - детский центр эстетического развития" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
64
2
1
19
Государственное учреждение "Управление образования Павлодарской области"
73
2
1
20
Государственное учреждение "Областная казахская гимназия-интернат для одаренных детей имени И. Алтынсарина"

165
3
5
46
"Павлодар қаласының Мұхтар Әуезов атындағы № 42 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
150
3
4
47
"Павлодар қаласының № 43 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
131
3
4
48
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Кұрманғазы атындағы № 1 балалар музыка мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
95
2
2
49
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
594
4
24
50
"Инновациялық Еуразия университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
355
4
14
51
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар медициналық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
152
3
4
52
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар техникалық сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
72
2
1
53
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар түсті металлургия колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
110
3
3
54
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
125
3
4
55
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар химия-механикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
81
2
2
56
"Музыкалық колледж-дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесі
292
4
12
57
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар сервис және тамақтандыру колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
2
1
58
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар бизнес колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
98
2
2
59
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Б. Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
148
3
4
60
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
87
2
2
61
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Балалар-жасөспірімдер экология және туризм орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
62
2
1
62
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Халыққа әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

165
3
5
46
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 42 города Павлодара имени Мухтара Ауэзова"
150
3
4
47
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43 города Павлодара"
131
3
4
48
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детская музыкальная школа №1 имени Курмангазы" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
95
2
2
49
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный педагогический университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан
594
4
24
50
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инновационный Евразийский университет"
355
4
14
51
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский медицинский высший колледж" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
152
3
4
52
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж технического сервиса" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
72
2
1
53
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж цветной металлургии" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
110
3
3
54
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
125
3
4
55
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский химико-механический колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
81
2
2
56
Государственное учреждение "Комплекс "Музыкальный колледж-музыкальная школа-интернат для одаренных детей"
292
4
12
57
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж сервиса и питания" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
50
2
1
58
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский бизнес-колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
98
2
2
59
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский педагогический колледж имени Б. Ахметова" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
148
3
4
60
Коммунальное государственное учреждение "Лицей-интернат "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" для одаренных юношей" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
87
2
2
61
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детско-юношеский центр экологии и туризма" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
62
2
1
62
Коммунальное государственное учреждение "Центр социального обслуживания населения" отдела занятости и социальных программ города Павлодара, акимата города Павлодара

152
3
4
63
Павлодар облысы әкімі аппаратының "Офис-сервис" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
184
3
5
64
"A.S.K. MED" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
145
3
4
65
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
466
4
19
66
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Павлодар облыстық перинаталдық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
264
4
11
67
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облысының туберкулезге қарсы балалар санаторийі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
152
3
5
68
Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық жедел медициналық көмек станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
849
4
34
69
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық қан орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
123
3
4
70
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
445
4
18
71
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
676
4
27
72
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық стоматологиялық емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
88
2
2
73
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар ауданының поликлиникасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
298
4
12
74
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы Денсаулық сақтау басқармасының № 3 Павлодар қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
360
4
14
75
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар қаласының № 2 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
388
4
15
76
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар қаласының № 3 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

152
3
4
63
Коммунальное государственное учреждение "Офис-сервис" аппарата акима Павлодарской области
184
3
5
64
Товарищество с ограниченной ответственностью "A.S.K. MED"
145
3
4
65
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной кардиологический центр" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
466
4
19
66
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной перинатальный центр № 1" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
264
4
11
67
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский противотуберкулезный санаторий Павлодарской области" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области
152
3
5
68
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
849
4
34
69
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной центр крови" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
123
3
4
70
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
445
4
18
71
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная детская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
676
4
27
72
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная стоматологическая поликлиника" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
88
2
2
73
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника Павлодарского района" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
298
4
12
74
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 3" Управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
360
4
14
75
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 2 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
388
4
15
76
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 3 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области

341
4
14
77
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының № 4 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
64
2
1
78
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының № 5 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
289
4
12
79
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы, дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Дәрігерлік-дене шынықтыру диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
58
2
1
80
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Спорттың балалар-жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
127
3
4
81
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "№ 2 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
115
3
3
82
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 4 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
2
2
83
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Футбол бойынша "Ертіс" олимпиялық резервтін мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
109
3
3
84
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Жоғары спорттық шеберлік мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
3
4
85
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Павлодар облысының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
103
3
3
86
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Г. Н. Потанин атындағы Павлодар облыстық тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
114
3
3
87
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Жүсіпбек Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыка-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
3
4
88
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "А. П. Чехов атындағы Павлодар облыстық драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
107
3
3
89
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "С. Торайғыров атындағы облыстық біріктірілген әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
82
2
2
90
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
95
2
2
91
"Алюминий Казахстана" Акционерлік қоғамы

341
4
14
77
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 4 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
64
2
1
78
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 5 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
289
4
12
79
Коммунальное государственное казенное предприятие "Врачебно-физкультурный диспансер" управления, физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
58
2
1
80
Коммунальное государственное учреждение "Детско-молодежный центр спорта" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодара
127
3
4
81
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 2" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
115
3
3
82
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 4" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодара
80
2
2
83
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва по футболу "Иртыш" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
109
3
3
84
Коммунальное государственное казенное предприятие "Школа высшего спортивного мастерства" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
150
3
4
85
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Павлодарской области" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
103
3
3
86
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной историко-краеведческий музей имени Г. Н. Потанина" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
114
3
3
87
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной казахский музыкально-драматический театр имени Жусупбека Аймаутова" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
150
3
4
88
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной драматический театр имени А.П.Чехова" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
107
3
3
89
Коммунальное государственное учреждение "Областная объединенная универсальная научная библиотека им. С. Торайгырова" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
82
2
2
90
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
95
2
2
91
Акционерное общество "Алюминий Казахстана"