2019 жылға арналған Павлодар қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 345/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 6285 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Павлодаре на 2019 год
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 2 апреля 2019 года № 345/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 апреля 2019 года № 6285
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 7 статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 7) статьи 9, подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, Павлодар қаласының ұйымдарында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Н. Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Ә. Күмпекеев
Павлодар қаласы әкiмдiгiнiң
2019 жылғы "2" сәуірдегі
№ 345/1 қаулысына
қосымша
2019 жылға арналған Павлодар қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған
адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Үлес мөлшері (қызметкерлердің тізімдік санынан) %
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны, адам
1.
"Қазақстан электролиз зауыты" акционерлік қоғамы

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях города Павлодара, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Муканова С. Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Кумпекеев
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "2" апреля 2019 года № 345/1
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих
на учете службы пробации в городе Павлодаре на 2019 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (от списочной численности работников) %
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации, человек
1
2
3
4
5
1
Акционерное общество "Казахстанский электролизный завод"