Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 342/46 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 378/52 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 6400 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 342/46 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6227 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"279 228" сандары "303 387" сандарымен ауыстырылсын;
"23 147" сандары "24 125" сандарымен ауыстырылсын;
"149" сандары "279" сандарымен ауыстырылсын;
"255 932" сандары "278 983" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "279 228" сандары "305 106" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздері "-1 719" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздері "1 719" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"208 059" сандары "212 191" сандарымен ауыстырылсын;
"19 535" сандары "19 556" сандарымен ауыстырылсын;
"188 524" сандары "192 635" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "208 059" сандары "213 372" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздері "- 1 181" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздері "1 181" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"156 937" сандары "167 085" сандарымен ауыстырылсын;
"135 540" сандары "145 688" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "156 937" сандары "168 819" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздері "- 1 734" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздері "1 734" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"120 777" сандары "121 162" сандарымен ауыстырылсын;
"6 833" сандары "8 163" сандарымен ауыстырылсын;
"33" сандары "1703" сандарымен ауыстырылсын;
"113 911" сандары "111 296" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада "120 777" сандары "122 438" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздері "- 1 276" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздері "1 276" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2018 года № 342/46 "О бюджетах поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30 мая 2019 года № 378/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 июня 2019 года № 6400
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2018 года № 342/46 "О бюджетах поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6227, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "279 228" заменить цифрами "303 387";
цифры "23 147" заменить цифрами "24 125";
цифры "149" заменить цифрами "279";
цифры "255 932" заменить цифрами "278 983";
в подпункте 2) цифры "279 228" заменить цифрами "305 106";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-1 719";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "1 719";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "208 059" заменить цифрами "212 191";
цифры "19 535" заменить цифрами "19 556";
цифры "188 524" заменить цифрами "192 635";
в подпункте 2) цифры "208 059" заменить цифрами "213 372";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-1 181";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "1 181";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "156 937" заменить цифрами "167 085";
цифры "135 540" заменить цифрами "145 688";
в подпункте 2) цифры "156 937" заменить цифрами "168 819";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-1 734";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "1 734";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "120 777" заменить цифрами "121 162";
цифры "6 833" заменить цифрами "8 163";
цифры "33" заменить цифрами "1 703";
цифры "113 911" заменить цифрами "111 296";
в подпункте 2) цифры "120 777" заменить цифрами "122 438";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-1 276";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "1 276";