Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 383/52 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 маусымда № 6403 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 536/71 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 03.11.2020 № 536/71 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларының 10-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3778 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 мамырда "Звезда Прииртышья" газетінде, 2014 жылғы 9 мамырда "Шаһар" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың он бірінші абзацындағы "150 000 (жүз елу мың) теңге" деген сандар мен сөздер "500 000 (бес жүз мың) теңге" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың он бесінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауғанстандағы соғыс қимылдарына қатысушылар, Ауғанстанда қаза тапқан жауынгерлердің ата-аналары (біреуі) мен жесірлері 50 000 (елу мың) теңге мөлшерінде";
1-тармақтың он алтыншы абзацындағы "10 АЕК" деген сандар мен сөздер "50 000 (елу мың) теңге" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы А. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысының әкімі
_____________ Б. Бақауов

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30 мая 2019 года № 383/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 июня 2019 года № 6403. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 3 ноября 2020 года № 536/71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 03.11.2020 № 536/71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504, Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3778, опубликованное 8 мая 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 9 мая 2014 года в газете "Шаhар") следующие изменения:
в абзаце одиннадцатом пункта 1 цифры и слова "150 000 (сто пятьдесят тысяч) тенге" заменить цифрами и словами "500 000 (пятьсот тысяч) тенге";
абзац пятнадцатый пункта 1 изложить в новой редакции:
"участники боевых действий в Афганистане, родители (одному) и вдовы воинов, погибших в Афганистане в размере 50000 (пятьдесят тысяч) тенге";
в абзаце шестнадцатом пункта 1 цифры и слова "10 МРП" заменить цифрами и словами "50000 (пятьдесят тысяч) тенге".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря маслихата А. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Павлодарской области
_____________ Б. Бакауов

2019 жылғы "30" мая

"30" мая 2019 года