Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 330/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 тамыздағы № 403/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 тамызда № 6506 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 330/45 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6198 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"71 740 640" сандары "78 406 414" сандарымен ауыстырылсын;
"19 350 165" сандары "26 015 939" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "75 958 779" сандары "82 709 987" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада "665 000" сандары "579 566" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте кенттің, ауылдық округтің және кейбір ауылдардың бюджеттеріне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі мынадай көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға - 77 180 мың теңге;
бейнебақылау камераларын орнату бойынша қызметтерге - 2 320 мың теңге;
көп балалы отбасылардан шыққан мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиеленушілеріне тамақтануға әлеуметтік көмекке - 4 367 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға - 6 444 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте қалалық бюджеттен кенттің, ауылдық округтің және кейбір ауылдардың бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
кентішілік жолдарды орташа және ағымдағы жөндеуге - 162 655 мың теңге;
балаларды тасымалдау үшін автобустарды сатып алуға және ұстауға - 14 054 мың теңге;
Ленин кентінің жер телімдерін ресімдеуге - 1 148 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 330/45 "О Павлодарском городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15 августа 2019 года № 403/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 августа 2019 года № 6506
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 330/45 "О Павлодарском городском бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6198, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "71 740 640" заменить цифрами "78 406 414";
цифры "19 350 165" заменить цифрами "26 015 939";
в подпункте 2) цифры "75 958 779" заменить цифрами "82 709 987";
в подпункте 4) цифры "665 000" заменить цифрами "579 566";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из вышестоящих бюджетов бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
77 180 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
2 320 тысяч тенге – на услуги по установке камер видеонаблюдения;
4 367 тысяч тенге – на социальную помощь воспитанникам дошкольных организаций из многодетных семей на питание;
6 444 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
162 655 тысяч тенге – на проведение среднего и текущего ремонта внутрипоселковых дорог;
14 054 тысячи тенге – на приобретение и содержание автобусов для подвоза детей;
1 148 тысяч тенге – на оформление земельных участков поселку Ленинский;

Ленин кенті, Космонавтов көшесі, 22 үй мекенжайындағы бес қабатты тұрғын үйді күрделі жөндеуге жұмыс жобасын әзірлеуге және ведомстводан тыс сараптама жүргізуге - 7 214 мың теңге;
электр жабдықтарын ағымдағы жөндеуге, орнатуға және бөлшектеуге - 13 000 мың теңге;
мұсылман және христиан зираттарының қоршауын дайындауға және монтаждауға - 5 129 мың теңге;
Павлодар ауылына бейнебақылау сатып алуға және орнатуға - 5 803 мың теңге;
балалар ойын алаңын дайындауға және орнатуға - 1 500 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде шөп шабуға - 1 200 мың теңге;
ауылдық қоқыс тастайтын жерлерде қоқысты жинау, жалпы пайдаланатын жерлердің аумағын санитарлық тазалау жөніндегі іс-шараларға - 1 700 мың теңге;
Жетекші ауылының Молодежная және Энтузиастов көшелері бойындағы кентішілік жолдардың шұңқырларын жөндеуге - 1 300 мың теңге;
Жетекші ауылының алқабын топографиялық түсіру бойынша жер-кадастрлық жұмыстарын жүргізуге - 4 881 мың теңге;
Жетекші ауылындағы электр беру желілерін ағымдағы жөндеуге - 1 059 мың теңге;
Павлодар ауылында жаңадан салынған дене шынықтыру – сауықтыру кешенін күтіп ұстауға - 16 219 мың теңге;
"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне компьютерлер сатып алуға - 810 мың теңге;
"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне жұмыс жобаларының жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 730 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінің стритбол алаңдарын ағымдағы жөндеуге - 332 мың теңге.";
9-тармақта "75 507" сандары "80 268" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

7 214 тысяч тенге – на разработку рабочего проекта и проведение вневедомственной экспертизы на капитальный ремонт пятиэтажного жилого дома по адресу поселок Ленинский, улица Космонавтов, дом 22;
13 000 тысяч тенге – на текущий ремонт, установку и демонтаж электрооборудования;
5 129 тысяч тенге – на изготовление и монтаж ограждения мусульманского и христианского кладбищ;
5 803 тысячи тенге – на приобретение и установку видеонаблюдения селу Павлодарское;
1 500 тысяч тенге – на изготовление и установку детской игровой площадки;
1 200 тысяч тенге – на покос травы в Кенжекольском сельском округе;
1 700 тысяч тенге – на мероприятия по буртовке мусора на сельской свалке, санитарную очистку территории земель общего пользования;
1 300 тысяч тенге – на проведение ямочного ремонта внутрипоселковых дорог по улицам Молодежная и Энтузиастов села Жетекши;
4 881 тысяча тенге – на производство земельно-кадастровых работ по топографической съемке массива села Жетекши;
1 059 тысяч тенге – на текущий ремонт линий электропередач в селе Жетекши;
16 219 тысяч тенге – на содержание вновь построенного физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Павлодарское;
810 тысяч тенге – на приобретение компьютеров государственному учреждению "Аппарат акима села Павлодарское";
730 тысяч тенге – на разработку проектно - сметной документации рабочих проектов государственному учреждению "Аппарат акима села Павлодарское";
332 тысячи тенге – на текущий ремонт стритбольных площадок Кенжекольского сельского округа.";
в пункте 9 цифры "75 507" заменить цифрами "80 268";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.

1245455
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1243855
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1600
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20821
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
20821
2
Әлеуметтiк көмек
2040131
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2036563
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
808523
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4167
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
24868
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
328967
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13938
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
111970
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
166919
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
9180
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
500464
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67567
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
383699
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
383699
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88489
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3992
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
34242
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
256976
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23601810
1
Тұрғын үй шаруашылығы
16333667
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1245455
005
Государственная адресная социальная помощь
1243855
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1600
464
Отдел образования района (города областного значения)
20821
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
20821
2
Социальная помощь
2040131
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2036563
002
Программа занятости
808523
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4167
006
Оказание жилищной помощи
24868
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
328967
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13938
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
111970
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
166919
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
9180
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
500464
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67567
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
383699
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
383699
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88489
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3992
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
34242
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
256976
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23601810
1
Жилищное хозяйство
16333667
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

335563
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
710000
13
Басқалар
251144
9
Басқалар
251144
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
163892
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
80268
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77180
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6444
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
77252
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
77252
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
10000
14
Борышқа қызмет көрсету
29443
1
Борышқа қызмет көрсету
29443
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29443
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
29443
15
Трансферттер
26464233
1
Трансферттер
26464233
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26464233
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
3460
007
Бюджеттік алып қоюлар
25034431
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
939105
038
Субвенциялар
464091
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
1523
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
16958
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару

335563
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
710000
13
Прочие
251144
9
Прочие
251144
452
Отдел финансов района (города областного значения)
163892
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
80268
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
77180
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6444
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
77252
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
77252
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
10000
14
Обслуживание долга
29443
1
Обслуживание долга
29443
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29443
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
29443
15
Трансферты
26464233
1
Трансферты
26464233
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26464233
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3460
007
Бюджетные изъятия
25034431
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
939105
038
Субвенции
464091
051
Трансферты органам местного самоуправления
1523
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
16958
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов