Ақсу қаласында 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 271/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 6311 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық–атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Аксу на 2019 год
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 18 апреля 2019 года № 271/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2019 года № 6311
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақсу қаласының ұйымдарында пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы ұйымдастыру-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Каппасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Ыбыраев
Ақсу қаласы
әкімдігінің 2019 жылғы
18 сәуірдегі № 271/3
қаулысына
қосымша
Ақсу қаласында 2019 жылға пробация
қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру
үшін жұмыс орындарының квотасы
р/с №
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Белгіленген квотаның мөлшері %.
Жұмыс орындар саны (адам )
1
2
3
4
5
1.
"Қазхром" Трансұлттық компания" Акционерлік қоғамының филиалы-Ақсу ферроқорытпа зауыты"

1. Установить квоту рабочих мест в организациях города Аксу, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Каппасова Б.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Ибраев
Приложение
к проекту постановления
акимата города Аксу
от 18 апреля 2019 года № 271/3
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих
на учете службы пробации в городе Аксу на 2019 год
№ п/п
Наименование предприятий, организаций
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
2
3
4
5
1.
"Аксуский завод ферросплавов - филиал Акционерного общества "Транснациональная компания" "Казхром"