Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі "Ақсу қаласында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін ғимараттар беру туралы" № 245/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 331/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 6355 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 62/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 31.01.2023 № 62/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі "Ақсу қаласында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін ғимараттар беру туралы" № 245/4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4438 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірде № 15 "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Ыбыраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С. Жақыпов
2019 жылғы "8" мамыр
Ақсу қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 8 мамырдағы
№ 331/4 қаулысына
қосымша
Сайлаушылармен кездесу өткізу ғимаратының тізбесі
№ р/с
Ғимараттардың атауы
Орналасқан орыны
1.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Ақсу қаласы, Әуезов көшесі, 8
2.
"Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ақсу қаласының орталық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Астана көшесі, 44
3.
Ақсу қаласы әкімдігінің, "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Теплосервис - Ақсу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ақсу қаласы, Вокзальная көшесі, 5
4.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Ақсу кенті, Комсомольская көшесі, 2
5.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласы Қалқаман ауылдық округі "Қалқаман ауылының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
Қалқаман ауылы, Степная көшесі, 17
6.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, ауылдық Мәдениет үйі
Айнакөл ауылы, Школьная көшесі, 9
7.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, ауылдық Мәдениет үйі
Ақжол ауылы, Әбдіров көшесі, 3
8.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, ауылдық Мәдениет үйі
Алғабас ауылы, Советов көшесі, 5
9.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, ауылдық Мәдениет үйі
Береке ауылы, Ленин көшесі, 2
10.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, ауылдық Мәдениет үйі
Жолқұдық ауылы, Центральная көшесі, 1
11.
Ақсу қаласының әкімдігі "Ақсу қаласы Евгеньевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Евгеньевка ауылының "Достық" мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, ауылдық Мәдениет үйі
Евгеньевка ауылы, Гагарин көшесі, 1
12.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, ауылдық Мәдениет үйі
Путь-Ильича ауылы, Торговая көшесі, 1
13.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, ауылдық Мәдениет үйі
Мәмәйіт Омаров атындағы ауыл, Естай көшесі, 4
14.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, ауылдық Мәдениет үйі

О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 8 апреля 2015 года № 245/4 "О предоставлении кандидатам помещений для проведения встреч с избирателями в городе Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 8 мая 2019 года № 331/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 мая 2019 года № 6355. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 31 января 2023 года № 62/2
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 31.01.2023 № 62/2 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 8 апреля 2015 года № 245/4 "О предоставлении кандидатам помещений для проведения встреч с избирателями в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4438, опубликованное 24 апреля 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь" № 15) внести следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аксуской городской
территориальной избирательной комиссии С. Жакипов
"8" мая 2019 года
Приложение
к постановлению
акимата города Аксу
от 8 мая 2019 года № 331/4
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями
№ п/п
Наименование помещений
Адрес расположения
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
город Аксу, улица Ауэзова, 8
2.
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотека города Аксу" отдела культуры и развития языков города Аксу"
город Аксу, улица Астана, 44
3.
Коммунальное государственное предприятие "Теплосервис-Ақсу" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу", акимата города Аксу
город Аксу, улица Вокзальная, 5
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
поселок Аксу, улица Комсомольская, 2
5.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Калкаман" государственного учреждения "Аппарат акима Калкаманского сельского округа города Аксу" акимата города Аксу
село Калкаман, улица Степная, 17
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу, сельский Дом культуры
село Айнаколь, улица Школьная, 9
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу, сельский Дом культуры
село Акжол, улица Абдирова, 3
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу, сельский Дом культуры
село Алгабас, улица Советов, 5
9.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу, сельский Дом культуры
село Береке, улица Ленина, 2
10.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу, сельский Дом культуры
село Жолкудук, улица Центральная, 1
11.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Культурно-досуговый центр "Достық" села Евгеньевка" государственного учреждения "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа" акимата города Аксу, сельский Дом культуры
село Евгеньевка, улица Гагарина, 1
12.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу, сельский Дом культуры
село Путь-Ильича, улица Торговая, 1
13.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу, сельский Дом культуры
село имени Мамаита Омарова, улица Естая, 4
14.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу, сельский Дом культуры