Ақсу қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 ақпандағы "Ақсу қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 125/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 603/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 шілдеде № 6475 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 ақпандағы "Ақсу қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 125/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6264 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 28 февраля 2019 года № 125/2 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год в городе Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 9 июля 2019 года № 603/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июля 2019 года № 6475
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 28 февраля 2019 года № 125/2 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6264, опубликованное 12 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) внести следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Б. М. Қаппасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Ыбыраев
Ақсу қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 9 шілдедегі
№ 603/5 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 28 ақпандағы
№ 125/2 қаулысымен
бекітілген
Ақсу қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге бір айлық орта шығын құны кем дегенде (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
2
3
4
5
1
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 2 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Каппасова Б. М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от 9 июля
2019 года № 603/5
Утвержден
постановлением акимата
города Аксу от 28 февраля
2019 года № 125/2
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер родительской платы на 2019 год в городе Аксу
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (в тенге)
1
2
3
4
5
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу

210
(жергілікті бюджет)
41046
1-6 жастан бастап - 10500
2
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
180
(жергілікті бюджет)
57874
төлемақысыз
3
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу кентінің № 14 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
131
(жергілікті бюджет)
39079
1-6 жастан бастап - 10500
4
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 16 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
(жергілікті бюджет)
36359
1-6 жастан бастап - 10500
5
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 18 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
175
(жергілікті бюджет)
37086
1-6 жастан бастап - 10500
6
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 19 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
251
(жергілікті бюджет)
36264
1-6 жастан бастап - 10500
7
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 24 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
275
(жергілікті бюджет)
37123
1-6 жастан бастап - 10500
8
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
124
(жергілікті бюджет)
39334
1-6 жастан бастап - 10500
9
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының білім бөлімінің "Балапан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
(жергілікті бюджет)
39485
1-6 жастан бастап - 10500
10
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласы білім бөлімінің "Ақсу қаласының № 10 бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
223
(жергілікті бюджет)
34877
1-6 жастан бастап - 10500
11
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының білім бөлімінің "Ақсу қаласының № 20 бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
183
(жергілікті бюджет)
38899
1-6 жастан бастап - 10500
12
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының "Чайка" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
92
(жергілікті бюджет)
56608
3 жасқа дейін - 6800
3-7 жастан бастап - 9200
13
"Ақсу қаласы Евгеньевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбектер бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
(жергілікті бюджет)
46228
3 жасқа дейін - 7500

210
(местный бюджет)
41046
от 1-6 лет - 10500
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Специальный детский сад "Асыл бөбек" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
180
(местный бюджет)
57874
без оплаты
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 14 поселка Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
131
(местный бюджет)
39079
от 1-6 лет - 10500
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
250
(местный бюджет)
36359
от 1-6 лет - 10500
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
175
(местный бюджет)
37086
от 1-6 лет - 10500
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
251
(местный бюджет)
36264
от 1-6 лет - 10500
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 24 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
275
(местный бюджет)
37123
от 1-6 лет - 10500
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
124
(местный бюджет)
39334
от 1-6 лет - 10500
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" бөбектер бақшасы" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
320
(местный бюджет)
39485
от 1-6 лет - 10500
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Аксу" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
223
(местный бюджет)
34877
от 1-6 лет - 10500
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 20 города Аксу" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
183
(местный бюджет)
38899
от 1-6 лет - 10500
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Чайка" города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
92
(местный бюджет)
56608
до 3 лет - 6800
от 3-7 лет - 9200
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Айгөлек" бөбектер бақшасы ГУ "Аппарата акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
75
(местный бюджет)
46228
до 3 лет - 7500