Ақсу қаласында 2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 612/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 шілдеде № 6481 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в городе Аксу на 2019 год
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 12 июля 2019 года № 612/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 июля 2019 года № 6481
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақсу қаласында 2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы ұйымдастыру-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Б. М. Қаппасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Ыбыраев
Ақсу қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 12 шілдедегі
№ 612/5 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласында 2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с№
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Белгіленген квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындар саны (адам)
1
2
3
4
5
1
"Қазхром" Трансұлттық компания" Акционерлік қоғамының филиалы-Ақсу ферроқорытпа зауыты"

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в городе Аксу на 2019 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Каппасова Б. М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу
от 12 июля 2019 года № 612/5
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы, в городе Аксу на 2019 год
№ п/п
Наименование предприятий, организаций
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
2
3
4
5
1
"Аксуский завод ферросплавов - филиал Акционерного общества "Транснациональная компания" "Казхром"