Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 277/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 336/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 тамызда № 6521 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 277/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6199 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсанда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"18170289" сандары "17763283" сандарымен ауыстырылсын;
"7354580" сандары "7370580" сандарымен ауыстырылсын;
"27317" сандары "27316" сандарымен ауыстырылсын;
"10760392" сандары "10337387" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "17853471" сандары "17446465" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "-49047" сандары "-49048" сандарымен ауыстырылсын;
"151311" сандары "151312" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "365865" сандары "365866" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-365865" сандары "-365866" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 277/36 "О бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 23 августа 2019 года № 336/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2019 года № 6521
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 277/36 "О бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6199, опубликованное 28 декабря 2018 года в газетах "Аксу жолы", "Новый путь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "18170289" заменить цифрами "17763283";
цифры "7354580" заменить цифрами "7370580";
цифры "27317" заменить цифрами "27316";
цифры "10760392" заменить цифрами "10337387";
в подпункте 2) цифры "17853471" заменить цифрами "17446465";
в подпункте 3) цифры "-49047" заменить цифрами "-49048";
цифры "151311" заменить цифрами "151312";
в подпункте 5) цифры "365865" заменить цифрами "365866";
в подпункте 6) цифры "-365865" заменить цифрами "-365866";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.