Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған селолық округтерінің бюджеті туралы" № 285/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 6 қарашадағы № 361/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 қарашада № 6599 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған селолық округтерінің бюджеті туралы" № 285/37 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6217 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"47738" сандары "54528" сандарымен ауыстырылсын;
"4008" сандары "6108" сандарымен ауыстырылсын;
"43708" сандары "48398" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "47738" сандары "54659" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын "5) бюджет тапшылығы (профициті) - -131 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын "6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 131 мың теңге.";
2-тармақта:
1) тармақшада:
"39434" сандары "44326" сандарымен ауыстырылсын;
"3792" сандары "4168" сандарымен ауыстырылсын;
"418" сандары "1773" сандарымен ауыстырылсын;
"35224" сандары "38385" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 1) тармақшасы келесі мазмұндағы "негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1355 мың теңге;" бесінші абзацпен толықтырылсын;
2) тармақшада "39434" сандары "44413" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын "5) бюджет тапшылығы (профициті) - -87 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын "6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 87 мың теңге.";
3-тармақта:
1) тармақшада:
"49048" сандары "55940" сандарымен ауыстырылсын;
"4071" сандары "4671" сандарымен ауыстырылсын;
"44549" сандары "50841" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "49048" сандары "56183" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын "5) бюджет тапшылығы (профициті) - -243 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын "6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 243 мың теңге.";
4-тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 29 декабря 2018 года № 285/37 "О бюджете сельских округов на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 6 ноября 2019 года № 361/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 ноября 2019 года № 6599
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 29 декабря 2018 года № 285/37 "О бюджете сельских округов на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6217, опубликованное 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "47738" заменить цифрами "54528";
цифры "4008" заменить цифрами "6108";
цифры "43708" заменить цифрами "48398";
в подпункте 2) цифры "47738" заменить цифрами "54659";
подпункт 5) изложить в следующей редакции "5) дефицит (профицит) бюджета - -131 тысяча тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции "6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 131 тысяча тенге.";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "39434" заменить цифрами "44326";
цифры "3792" заменить цифрами "4168";
цифры "418" заменить цифрами "1773";
цифры "35224" заменить цифрами "38385";
подпункт 1) пункта 2 дополнить пятым абзацем следующего содержания "поступления от продажи основного капитала - 1355 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры "39434" заменить цифрами "44413";
подпункт 5) изложить в следующей редакции "5) дефицит (профицит) бюджета – -87 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции "6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 87 тысяч тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "49048" заменить цифрами "55940";
цифры "4071" заменить цифрами "4671";
цифры "44549" заменить цифрами "50841";
в подпункте 2) цифры "49048" заменить цифрами "56183";
подпункт 5) изложить в следующей редакции "5) дефицит (профицит) бюджета – -243 тысячи тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции "6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 243 тысячи тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 1):

"55817" сандары "79582" сандарымен ауыстырылсын;
"50375" сандары "70482" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақтың 1) тармақшасы келесі мазмұндағы "негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 3658 мың теңге;" бесінші абзацпен толықтырылсын;
2) тармақшада "55817" сандары "79857" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын "5) бюджет тапшылығы (профициті) - -275 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын "6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 275 мың теңге.";
5-тармақта:
1) тармақшада:
"41401" сандары "49388" сандарымен ауыстырылсын;
"3690" сандары "6426" сандарымен ауыстырылсын;
"37423" сандары "42674" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "41401" сандары "49496" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын "5) бюджет тапшылығы (профициті) - -108 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын "6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 108 мың теңге.";
6-тармақта:
1) тармақшада:
"112972" сандары "136891" сандарымен ауыстырылсын;
"105131" сандары "129050" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "112972" сандары "140131" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын "5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3240 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын "6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3240 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 7-1, 7-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"7-1. Ауылдық округтердің 2019 жылға арналған бюджетінде 48041 мың теңге көлемінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттер ескерілсін, соның ішінде:
46091 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің, азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға;
1950 мың теңге "Ақсу қаласы Қалқаман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Чайка" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны үшін ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға.
7-2. 15379 мың теңге көлемінде ауылдық округтердің 2019 жылдарға арналған бюджетінде қалалық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі ескерілсін, соның ішінде:
12319 мың теңге "Ақсу қаласы Евгеньевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбектер бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының қаланың коммуналдық меншік деңгейінен жергілікті өзін-өзі басқару деңгейіне берілуіне байланысты;
2921 мың теңге Қалқаман ауылдық округі Қалқаман ауылында нәжіс-сорғы станциясын ағымдағы жөндеуге;
139 мың теңге Алғабас ауылдық округі Алғабас ауылына энергия үнемдеуіш шамдарын сатып алуға.";

цифры "55817" заменить цифрами "79582";
цифры "50375" заменить цифрами "70482";
подпункт 1) пункта 4 дополнить пятым абзацем следующего содержания "поступления от продажи основного капитала - 3658 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры "55817" заменить цифрами "79857";
подпункт 5) изложить в следующей редакции "5) дефицит (профицит) бюджета - -275 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции "6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 275 тысяч тенге.";
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "41401" заменить цифрами "49388";
цифры "3690" заменить цифрами "6426";
цифры "37423" заменить цифрами "42674";
в подпункте 2) цифры "41401" заменить цифрами "49496";
подпункт 5) изложить в следующей редакции "5) дефицит (профицит) бюджета - -108 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции "6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 108 тысяч тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "112972" заменить цифрами "136891";
цифры "105131" заменить цифрами "129050";
в подпункте 2) цифры "112972" заменить цифрами "140131";
подпункт 5) изложить в следующей редакции "5) дефицит (профицит) бюджета - -3240 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции "6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3240 тысяч тенге.";
указанное решение дополнить пунктами 7-1, 7-2 следующего содержания:
"7-1. Учесть в бюджете сельских округов на 2019 год объем целевых текущих трансфертов, выделенных из вышестоящих бюджетов в объеме 48041 тысяча тенге, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих, гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий - 46091 тысяча тенге;
на расходы текущего и капитального характера для государственного коммунального казенного предприятия "Ясли - сад "Чайка" государственного учреждения "Аппарат акима Калкаманского сельского округа города Аксу" - 1950 тысяч тенге.
7-2. Учесть в бюджете сельских округов на 2019 год объем целевых текущих трансфертов, выделенных из городского бюджета в объеме 15379 тысяч тенге, в том числе:
в связи с передачей коммунального государственного казенного предприятия "Айгөлек" бөбектер бақшасы государственного учреждения "Аппарата акима Евгеньевского сельского округа города Аксу" из уровня коммунальной собственности города на уровень местного самоуправления - 12319 тысяч тенге;
на текущий ремонт фекально-насосной станции в селе Калкаман Калкаманского сельского округа - 2921 тысяча тенге;
на приобретение энергосберегающих ламп в селе Алгабас Алгабасского сельского округа - 139 тысяч тенге.";