Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 277/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 14 қарашадағы № 370/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 қарашада № 6610 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 277/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6199 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"17763283" сандары "18303566" сандарымен ауыстырылсын;
"7370580" сандары "7090568" сандарымен ауыстырылсын;
"27316" сандары "27328" сандарымен ауыстырылсын;
"10337387" сандары "11157670" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "17446465" сандары "17986748" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-49048" сандары "-49751" сандарымен ауыстырылсын;
"102264" сандары "101561" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "365866" сандары "366569" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-365866" сандары "-366569" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2-2. Ақсу қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне қалалық бюджеттен бөлінген 24515 мың теңге көлеміндегі нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі ескерілсін, соның ішінде:
10674 мың теңге кешенді блок-модульдерді сатып алуға және орнатуға;
7781 мың теңге қалдықтарды рұқсатсыз жинау орындарын жоюға;
3000 мың теңге көшелердің шұңқырларын жөндеуге;
2921 мың теңге Қалқаман ауылдық округінің Қалқаман ауылында нәжіс сорғы станциясын ағымдағы жөндеуге;
139 мың теңге Алғабас ауылдық округінің Алғабас ауылына энергия үнемдеуіш шамдарын сатып алуға.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы мен 6-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 277/36 "О бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 14 ноября 2019 года № 370/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 ноября 2019 года № 6610
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 277/36 "О бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6199, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "17763283" заменить цифрами "18303566";
цифры "7370580" заменить цифрами "7090568";
цифры "27316" заменить цифрами "27328";
цифры "10337387" заменить цифрами "11157670";
в подпункте 2) цифры "17446465" заменить цифрами "17986748";
в подпункте 3):
цифры "-49048" заменить цифрами "-49751";
цифры "102264" заменить цифрами "101561";
в подпункте 5) цифры "365866" заменить цифрами "366569";
в подпункте 6) цифры "-365866" заменить цифрами "-366569";
пункт 2-2 к указанному решению изложить в следующей редакции:
"2-2. Учесть в бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы объем целевых текущих трансфертов, выделенных из городского бюджета в бюджеты сельских округов в объеме 24515 тысяч тенге, в том числе:
на приобретение и установку комплексных блок-модулей - 10674 тысячи тенге;
на ликвидацию мест несанкционированного складирования отходов - 7781 тысяча тенге;
на проведение ямочного ремонта улиц - 3000 тысячи тенге;
на текущий ремонт фекально-насосной станции в селе Калкаман Калкаманского сельского округа - 2921 тысяча тенге;
на приобретение энергосберегающих ламп в селе Алгабас Алгабасского сельского округа - 139 тысяч тенге.";
пункт 5 и приложение 6 к указанному решению исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета.