Жер теліміне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 15 тамыздағы № 836/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 тамызда № 6505 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 15 августа 2019 года № 836/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 августа 2019 года № 6505. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ: