Ақтоғай ауданының аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 14 маусымдағы № 163 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 маусымда № 6421 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданы әкімдігінің қарамағындағы жерлеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына міндеттелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Арынов
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "14" маусымдағы
№ 163 қаулысына
қосымша
Р/с №
Пайдаланушы
Алаңы, га
Ұзындығы, м
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы филиалы - телекоммуникация және инфрақұрылым объектілерінің құрылысы жөніндегі Дирекциясы

Об установлении публичного сервитута на территории Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 14 июня 2019 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 июня 2019 года № 6421
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на землях, находящихся в ведении акимата Актогайского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Арынов
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от "14" июня 2019 года № 163
№ п/п
Пользователь
Площадь, га
Протяженность, м
Целевое назначение
Срок использования (лет)
Месторасположение земельного участка
1
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал акционерного общества "Казахтелеком"