Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Баянауыл ауданының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 135/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 6322 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Баянауыл ауданының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. К. Ахметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі О. Каиргельдинов
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "25" сәуірдегі
№ 135/4 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде
Баянауыл ауданының жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов Баянаульского района на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 25 апреля 2019 года № 135/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 апреля 2019 года № 6322
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов Баянаульского района на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметова М. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района О. Каиргельдинов
Приложение
к постановлению акимата
Баянаульского района от "25"
апреля 2019 года № 135/41
Схема пастбищеоборотов Баянаульского района
на основании геоботанического обследования пастбищ