Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 220/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 маусымдағы № 253/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 маусымда № 6433 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 220/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6203 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"7587278" деген сандар "9158069" деген сандармен ауыстырылсын;
"1252150" деген сандар "1229449" деген сандармен ауыстырылсын;
"17841" деген сандар "23841" деген сандармен ауыстырылсын;
"1320" деген сандар "3000" деген сандармен ауыстырылсын;
"6315967" деген сандар "7901779" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "7587278" деген сандар "9193525" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"103334" деген сандар "103335" деген сандармен ауыстырылсын;
"140137" деген сандар "140138" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-103334" деген сандар "-138791" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "103334" деген сандар "138791" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 220/39 "О Баянаульском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 20 июня 2019 года № 253/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июня 2019 года № 6433
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 220/39 "О Баянаульском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6203, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7587278" заменить цифрами "9158069";
цифры "1252150" заменить цифрами "1229449";
цифры "17841" заменить цифрами "23841";
цифры "1320" заменить цифрами "3000";
цифры "6315967" заменить цифрами "7901779";
в подпункте 2) цифры "7587278" заменить цифрами "9193525";
в подпункте 3):
цифры "103334" заменить цифрами "103335";
цифры "140137" заменить цифрами "140138";
в подпункте 5) цифры "-103334" заменить цифрами "-138791";
в подпункте 6) цифры "103334" заменить цифрами "138791";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.

28822
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18524
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4680
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11281
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
544
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
30376
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29133
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
465913
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
171728
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
170027
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
170027
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1701
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1701
2
Әлеуметтiк көмек
262019
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5097
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5097
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
256922
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
122250
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54567
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1285
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26505
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41815
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32166
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32166
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24803
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

28822
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18524
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4680
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11281
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
544
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30376
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
29133
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
465913
1
Социальное обеспечение
171728
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
170027
005
Государственная адресная социальная помощь
170027
464
Отдел образования района (города областного значения)
1701
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1701
2
Социальная помощь
262019
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5097
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5097
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
256922
002
Программа занятости
122250
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8000
006
Оказание жилищной помощи
2500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54567
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1285
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26505
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41815
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32166
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32166
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24803
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ақсан ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Бірлік ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Жаңажол ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Жаңатілек ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Қаратомар ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Құндыкөл ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Күркелі ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Қызылтау ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Сәтбаев ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Торайғыр ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Ұзынбұлақ ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2019 жылғы 20
маусымдағы № 253/45 шешіміне
3-қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 220/39 шешіміне
6-қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округтер арасында жергілікті
өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу
(өзгерістермен)
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Ақсан ауылдық округі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аксанский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Бирликский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Жанажолский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Жанатлекский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Каратомарский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Кундыкольский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Куркелинский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Кызылтауский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Сатпаевский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Торайгырский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Узынбулакский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Приложение 3
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 20 июня 2019 года № 253/45
Приложение 6
к решению Баянаульского
районного маслихата от 25
декабря 2018 года № 220/39
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
между сельскими округами на 2019 год
(с изменениями)
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аксанский сельский округ