Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 220/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 тамыздағы № 270/49 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 тамызда № 6512 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 220/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6203 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"9158069" деген сандар "9998174" деген сандармен ауыстырылсын;
"1229449" деген сандар "1331049" деген сандармен ауыстырылсын;
"23841" деген сандар "25841" деген сандармен ауыстырылсын;
"3000" деген сандар "10391" деген сандармен ауыстырылсын;
"7901779" деген сандар "8630893" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "9193525" деген сандар "10033630" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 220/39 "О Баянаульском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 20 августа 2019 года № 270/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 августа 2019 года № 6512
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 220/39 "О Баянаульском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6203, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9158069" заменить цифрами "9998174";
цифры "1229449" заменить цифрами "1331049";
цифры "23841" заменить цифрами "25841";
цифры "3000" заменить цифрами "10391";
цифры "7901779" заменить цифрами "8630893";
в подпункте 2) цифры "9193525" заменить цифрами "10033630";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.