Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы" № 228/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 299/53 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 6671 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы" № 228/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6218 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"745445" деген сандар "669960" деген сандармен ауыстырылсын;
"29160" деген сандар "28775" деген сандармен ауыстырылсын;
"1600" деген сандар "146" деген сандармен ауыстырылсын;
"714685" деген сандар "641039" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "748923" деген сандар "673438" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақта:
1) тармақшасында:
"289107" деген сандар "336048" деген сандармен ауыстырылсын;
"27801" деген сандар "25200" деген сандармен ауыстырылсын;
"100" деген сандар "5841" деген сандармен ауыстырылсын;
"261206" деген сандар "305007" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "293320" деген сандар "340261" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Баянауыл аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2019
жылғы 23 желтоқсандағы
№ 299/53 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 29 желтоқсандағы
№ 228/40 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 228/40 "О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 23 декабря 2019 года № 299/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2019 года № 6671. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 228/40 "О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6218, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "745445" заменить цифрами "669960";
цифры "29160" заменить цифрами "28775";
цифры "1600" заменить цифрами "146";
цифры "714685" заменить цифрами "641039";
в подпункте 2) цифры "748923" заменить цифрами "673438";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "289107" заменить цифрами "336048";
цифры "27801" заменить цифрами "25200";
цифры "100" заменить цифрами "5841";
цифры "261206" заменить цифрами "305007";
в подпункте 2) цифры "293320" заменить цифрами "340261";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии, секретарь Баянаульского
районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению маслихата
Баянаульского района от 23
декабря 2019 года № 299/53
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата от 29
декабря 2018 года № 228/40
Бюджет Баянаульского сельского округа на 2019 год
(с изменением)
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
4
5