Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі Торайғыр ауылының Қайынды көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 1-03/09 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 6293 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауданы Торайғыр ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 9 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Торайғыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі Торайғыр ауылының "Қайынды" көшесі "Қабиден Әубәкіров" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі А. Абраров

О переименовании улицы Қайынды села Торайгыр Торайгырского сельского округа Баянаульского района
Решение акима Торайгырского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 10 апреля 2019 года № 1-03/09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 апреля 2019 года № 6293
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" учитывая мнение жителей села Торайгыр Баянаульского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 9 ноября 2018 года аким Торайгырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Қайынды" на улицу "Қабиден Әубәкіров" в селе Торайгыр Торайгырского сельского округа Баянаульского района.
2. Контроль за исполением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Абраров