Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 306/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы № 380/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 6587 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 306/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6196 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"5492220" сандары "5715771" сандарымен ауыстырылсын;
"650038" сандары "691385" сандарымен ауыстырылсын;
"3897" сандары "16865" сандарымен ауыстырылсын;
"2359" сандары "1044" сандарымен ауыстырылсын;
"4835926" сандары "5006477" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5530609" сандары "5754158" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада "20600" сандары "2000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-60524" сандары "-60522" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "60524" сандары "60522" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Еремин
Железин аудандық
мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының 2019 жылғы 29
қазандағы № 380/6 шешіміне
1-қосымша
Железин аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 306/6 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 306/6 "О Железинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 29 октября 2019 года № 380/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 октября 2019 года № 6587. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 306/6 "О Железинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6196, опубликованное 10 января 2019 годав Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5492220" заменить цифрами "5715771";
цифры "650038" заменить цифрами "691385";
цифры "3897" заменить цифрами "16865";
цифры "2359" заменить цифрами "1044";
цифры "4835926" заменить цифрами "5006477";
в подпункте 2) цифры "5530609" заменить цифрами "5754158";
в подпункте 4) цифры "20600" заменить цифрами "2000";
в подпункте 5) цифры "-60524" заменить цифрами "-60522";
в подпункте 6) цифры "60524" заменить цифрами "60522";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета маслихата Железинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии И. Еремин
Секретарь Железинского
районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 29 октября 2019 года № 380/6
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года № 306/6
Районный бюджет на 2019 год
(с изменениями)
Категория
Всего (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

20 302
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
106 757
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
132 294
1
Ауыл шаруашылығы
97 964
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
97 964
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, қәсіпкерлік және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 427
007
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
138
009
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
42 688
011
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 054
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 657
6
Жер қатынастары
20 319
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 319
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 319
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 000
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14 011
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 011
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14 011
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 503
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 503
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
2 503
039
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 503
12
Көлiк және коммуникация
246 559
1
Автомобиль көлiгi
243 917
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
40 644
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 935
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
27 709
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
203 273
043
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

20 302
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
106 757
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
132 294
1
Сельское хозяйство
97 964
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
97 964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии
51 427
007
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
138
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
42 688
011
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 054
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 657
6
Земельные отношения
20 319
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 319
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 319
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14 011
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14 011
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 011
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 503
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 503
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
2 503
039
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 503
12
Транспорт и коммуникации
246 559
1
Автомобильный транспорт
243 917
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
40 644
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
12 935
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
27 709
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
203 273
043
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

41 220
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
162 053
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 642
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
2 642
045
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
800
046
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 842
13
Басқалар
284 258
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
601
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
601
015
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
601
9
Басқалар
283 657
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
636
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
636
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
38 532
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 515
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 779
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 238
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25 906
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 906
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
218 583
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
218 583
14
Борышқа қызмет көрсету
22
1
Борышқа қызмет көрсету
22
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
22
15
Трансферттер
318 021
1
Трансферттер
318 021
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

41 220
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
162 053
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 642
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
2 642
045
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
800
046
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 842
13
Прочие
284 258
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
601
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
601
015
Поддержка предпринимательской деятельности
601
9
Прочие
283 657
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
636
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
636
452
Отдел финансов района (города областного значения)
38 532
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 515
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
35 779
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 238
464
Отдел образования района (города областного значения)
25 906
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
25 906
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
218 583
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
218 583
14
Обслуживание долга
22
1
Обслуживание долга
22
452
Отдел финансов района (города областного значения)
22
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
22
15
Трансферты
318 021
1
Трансферты
318 021
452
Отдел финансов района (города областного значения)