Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 306/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 405/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 6661 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 306/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6196 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"5715771" сандары "5734903" сандарымен ауыстырылсын;
"5006477" сандары "5025609" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5754158" сандары "5773290" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық
маслихатының сессия төрағасы И. ЕрҰмин
Железин аудандық
маслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының 2019
жылғы 10 желтоқсандағы
№ 405/6 шешіміне
1-қосымша
Железин аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 306/6 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 306/6 "О Железинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 10 декабря 2019 года № 405/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2019 года № 6661. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 306/6 "О Железинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6196, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5715771" заменить цифрами "5734903";
цифры "5006477" заменить цифрами "5025609";
в подпункте 2) цифры "5754158" заменить цифрами "5773290";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета маслихата Железинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Железинского районного маслихата И. ЕрҰмин
Секретарь Железинского
районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 10 декабря 2019 года № 405/6
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года № 306/6
Районный бюджет на 2019 год
(с изменениями)
Категория
Всего (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

2 642
045
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
800
046
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 842
13
Басқалар
284 258
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
601
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
601
015
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
601
9
Басқалар
283 657
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
636
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
636
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
38 532
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 515
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 779
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 238
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25 906
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 906
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
218 583
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
218 583
14
Борышқа қызмет көрсету
22
1
Борышқа қызмет көрсету
22
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
22
15
Трансферттер
318 021
1
Трансферттер
318 021
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
318 021
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
146
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

2 642
045
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
800
046
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 842
13
Прочие
284 258
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
601
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
601
015
Поддержка предпринимательской деятельности
601
9
Прочие
283 657
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
636
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
636
452
Отдел финансов района (города областного значения)
38 532
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 515
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
35 779
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 238
464
Отдел образования района (города областного значения)
25 906
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
25 906
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
218 583
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
218 583
14
Обслуживание долга
22
1
Обслуживание долга
22
452
Отдел финансов района (города областного значения)
22
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
22
15
Трансферты
318 021
1
Трансферты
318 021
452
Отдел финансов района (города областного значения)
318 021
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
146
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства